Opublikowano

Tę seksowną sukienkę Joanny Krupy możesz mieć już za 100 zł

seksowna sukienka

Seksowna sukienka mini na co dzień

Seksowna sukienka to zdecydowanie jeden z ulubionych elementów stylizacji Joanny Krupy. To właśnie ją niezależnie od pory roku modelka uwielbia podkreślać swoją smukłą i kobiecą sylwetkę. Często więc seksowna mini sukienka gości w codziennej garderobie Joanny. Poniżej zaprezentowaliśmy przykład takiego rockowego, ale jednocześnie delikatnego zestawu. Znajdziemy w nim oryginalną skórzaną ramoneskę ze wzorzystym wykończeniem. Ponadto na look składa się także biała sukienka z prześwitującymi elementami, które nadają lekkości całemu połączeniu. Jeśli natomiast chodzi o akcesoria, to Krupa zdecydowanie stawia na minimalizm w postaci czerwonej bransoletki wraz z cielistymi szpilkami. Jedno jest pewne, że takim outfitem może zainspirować się każda z nas w swoich wyjściowych stylizacjach.

 

seksowna sukienka biała
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannakrupa

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”biały”]

Pudrowa seksowna sukienka

Pudrowe i pastelowe odcienie już od wielu sezonów królują w naszych garderobach. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nic tak jak one nie odmładza optycznie naszej figury, dodając jej delikatności oraz subtelności. Nie brak ich również w wieczorowych, jak i codziennych stylizacjach Joanny Krupy. Wystarczy spojrzeć na dwie poniższe stylizacje, które dzięki swoim kolorom rozświetlają twarz modelki, a przy okazji podkreślają jej charakter, a także kobiece atuty. A jak Wam podoba się sława w pudrowych kreacjach?

 

pudrowa seksowna sukienka

Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannakrupa[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”niebieski”]

Seksowna sukienka na impreze

Nic tak jak seksowna czarna sukienka nie podkreśli naszej sylwetki. O tak to zdecydowanie ponadczasowa myśl, dzięki której w naszych garderobach możemy znaleźć nie jedną tak zwaną ,,małą czarną”. Takiej kreacji nie brak też w szafie Joanny Krupy, często prezentującej się w nich na czerwonym dywanie. Trzeba przyznać, że sława wygląda w nich wyjątkowo kobieco i elegancko. Wystarczy spojrzeć na jej poniższe looki, gdzie czarne sukienki podkreśla różnorodnymi szpilkami w wyjątkowym, a także wyrazistym kolorze, nadającym zestawieniom niepowtarzalnego charakteru.

czarna seksowna sukienka
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannakrupa

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”czarny”]