Tę seksowną sukienkę Joanny Krupy możesz mieć już za 100 zł

klikmoda.pl  Stylizacje   Stylizacje damskie   Tę seksowną sukienkę Joanny Krupy możesz mieć już za 100 zł

Tę seksowną sukienkę Joanny Krupy możesz mieć już za 100 zł

seksowna sukienka

Seksowna sukienka mini na co dzień

Seksowna sukienka to zdecydowanie jeden z ulubionych elementów stylizacji Joanny Krupy. To właśnie ją niezależnie od pory roku modelka uwielbia podkreślać swoją smukłą i kobiecą sylwetkę. Często więc seksowna mini sukienka gości w codziennej garderobie Joanny. Poniżej zaprezentowaliśmy przykład takiego rockowego, ale jednocześnie delikatnego zestawu. Znajdziemy w nim oryginalną skórzaną ramoneskę ze wzorzystym wykończeniem. Ponadto na look składa się także biała sukienka z prześwitującymi elementami, które nadają lekkości całemu połączeniu. Jeśli natomiast chodzi o akcesoria, to Krupa zdecydowanie stawia na minimalizm w postaci czerwonej bransoletki wraz z cielistymi szpilkami. Jedno jest pewne, że takim outfitem może zainspirować się każda z nas w swoich wyjściowych stylizacjach.

 

seksowna sukienka biała

Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannakrupa

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”biały”]

Pudrowa seksowna sukienka

Pudrowe i pastelowe odcienie już od wielu sezonów królują w naszych garderobach. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nic tak jak one nie odmładza optycznie naszej figury, dodając jej delikatności oraz subtelności. Nie brak ich również w wieczorowych, jak i codziennych stylizacjach Joanny Krupy. Wystarczy spojrzeć na dwie poniższe stylizacje, które dzięki swoim kolorom rozświetlają twarz modelki, a przy okazji podkreślają jej charakter, a także kobiece atuty. A jak Wam podoba się sława w pudrowych kreacjach?

 

pudrowa seksowna sukienka

Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannakrupa[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”niebieski”]

Seksowna sukienka na impreze

Nic tak jak seksowna czarna sukienka nie podkreśli naszej sylwetki. O tak to zdecydowanie ponadczasowa myśl, dzięki której w naszych garderobach możemy znaleźć nie jedną tak zwaną ,,małą czarną”. Takiej kreacji nie brak też w szafie Joanny Krupy, często prezentującej się w nich na czerwonym dywanie. Trzeba przyznać, że sława wygląda w nich wyjątkowo kobieco i elegancko. Wystarczy spojrzeć na jej poniższe looki, gdzie czarne sukienki podkreśla różnorodnymi szpilkami w wyjątkowym, a także wyrazistym kolorze, nadającym zestawieniom niepowtarzalnego charakteru.

czarna seksowna sukienka

Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannakrupa

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”czarny”]

Brak komentarzy
Dodaj komentarz: