Opublikowano

Długa suknia wieczorowa Kingi Rusin to tylko tło! Wzrok przykuwała torebeczka Chloe za 5 tysięcy złotych.

Długa suknia wieczorowa Kingi Rusin na Bal Dziennikarzy 2018

Coroczny Bal Dziennikarzy to okazja, na której doskonale zaprezentuje się nie jedna długa suknia wieczorowa. Również i w tym roku miał on swoją 18 edycję pełną sław, celebrytów oraz wyjątkowych, a także niepowtarzalnych kreacji. Pojawiły się na nim sławy takie jak Kinga Rusin, Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Karolina Ferenstein-Kraśko, Monika Olejnik czy Dorota Gardias. Każda z gwiazd chętnie pozowała na ściance do zdjęć, chwaląc się swoimi stylizacjami. Na co najlepszym przykładem jest look Kingi Rusin, która minimalizm zestawiła z luksusem. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że flesze fotografów z chęcią jej towarzyszyły.

 

długa suknia wieczorowa
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki kingarusin

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki koktajlowe” color=”czarny”]

Wyjątkowy duet: suknia wieczorowa i kopertówka

Głównym elementem wyjściowej stylizacji Kingi Rusin na Balu Dziennikarzy, była czarna sukienka rozkloszowana. To właśnie ona swoim klasycznym oraz eleganckim odcieniem idealne podkreśliła atuty sylwetki sławy. Ponadto sukienka czarna tworzyła doskonały duet w połączeniu z fioletową kopertówką Chloe, na którą Rusin wydała 5 tysięcy złotych. Jednakże wbrew pozorom w takiej kreacji sprawdziła się ona wyśmienicie, przełamując ją odrobiną lekkości i kobiecości. Poza zestawem dziennikarka założyła klasyczne czarne szpilki wraz z wyrazistymi srebrnymi kolczykami. Taki wieczorowy outfit prezentuje się wprost niesamowicie, a każda z nas z chęcią stworzyłaby stylizacje w podobnym stylu na wyjątkową okazję.

Wyjątkowa na wiele okazji sukienka czarna koronka

Jeśli już o tworzeniu wieczorowej stylizacji mowa, to warto wspomnieć, że nic tak jak czarna sukienka koronkowa, tiulowa, rozkloszowana czy dopasowana idealnie nie wpasuje się w charakter imprezy. To właśnie takie fasony są ponadczasowym elementem wyjściowych kreacji, które zawsze tak jak w przypadku Kingi Rusin możemy podkreślić oryginalnym akcesoriami. Nie zawsze muszą być one tak drogie, jak kopertówka Chloe, ważne jednak by wyróżniały się one odcieniem, wzorem czy też krojem. A jak Wam podoba się zestaw, który założyła na Bal Kinga Rusin? Czy Was też zainspirował taki duet?

 

długa suknia wieczorowa
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki kingarusin

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”czarny”]

sukienka koronkowa czarna