Opublikowano

Pierwsze zdjęcie Kasi Zielińskiej z malutkim synkiem

Drugie dziecko Zielińskiej już na świecie

Dwa tygodnie temu na świat przyszedł drugi syn Kasi Zielińskiej. Gwiazda z okazji ich pierwszych wspólnych świąt postanowiła złożyć fanom życzenia świąteczne wraz ze wspólnym zdjęciem z noworodkiem na swoim profilu na Instagramie. Od razu spotkały się one z pozytywną reakcją internautów, wśród których znalazły się komentarze od sławnych mam takich jak Ania Lewandowska, Joanna Koroniewska czy Sonia Bohosiewicz. Ponadto wielu z nich gratulowało młodej mamie synka oraz rozczulało się nad jego niemowlęcym wyglądem.

Jakie będzie imię?

Kasia Zielińska wraz ze swoim mężem Wojciechem Domańskim wychowuje 2,5-letniego synka Henryka. Jednakże imię jej drugiego synka jest jeszcze nieznane. Jak donosi wiele źródeł, aktorka chce nadać mu imię Mikołaj, ale nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość. Jedno jest jednak pewne, iż to właśnie to maleństwo okazało się dla aktorki cudownym prezentem przedświątecznym. Wystarczy jedynie spojrzeć na poniższe fotografie, na których nie da się nie zauważyć zauroczenia Kasi synkiem.

 

kasia zielińska
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki katarzynazielinska

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”kardigany”]

Świąteczne pomysły na ciążowe stylizacje

Kasia Zielińska jest znana również ze swojego dobrego oraz zawsze trafionego w punkt stylu. To właśnie ona swoimi pomysłami na kreacje inspiruje wiele swoich fanek. Tak było również podczas okresu ciąży. Na co najlepszym dowodem jest poniższa stylizacja, która emanuje seksapilem i kobiecością. A składa się na nią kardigan w czarno-czerwone paski, nadające całemu lookowi świeżości i lekkości. Poza nim znajdziemy w nim jeszcze czarną dopasowaną sukienkę ciążową o długości przed kolano. Zaletą wybrania takiego właśnie fasonu jest nie tylko subtelne pokreślenie ciążowego brzuszka, ale również przykucie uwagi do kobiecych atutów. Jako obuwie Kasia zdecydowała się na czarne skórzane botki na płaskim obcasie, dekorowane paskami i dżetami, tak modnymi w tym sezonie. Natomiast dla rozweselenia całej stylizacji aktorka zdecydowała się na praktyczną czerwoną torebkę na ramię. A jak Wam podoba się jej zestawienie?

 

kasia zielińska
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki katarzynazielinska

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”czarny”]