Opublikowano

Bohaterowie filmu ,,Kevin sam w domu” po 30 latach!

macaulay culkin

Jak wyglądają gwiazdy filmu po latach?

W tym roku film ,,Kevin sam w domu” świętuje 27 lat od powstania ekranowego hitu. Wiele przez te lata się zmieniło. A jak zmienili się jego bohaterowie, zobaczcie sami!

Macaulay Culkin

Główny bohater hitu Kevin odgrywany przez Macaulaya Culkina ma obecnie 37 lat. Nadal po wielu perypetiach cieszy się on sławą aktorską, grając w wielu produkcjach. Najnowsza z nich 2016 roku to film pod tytułem ,,Adam Green’s Aladdin”. A tak po wielu latach od swojej roli życia w filmie wygląda przystojny Macaulay.

 

macaulay culkin
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki macaulay_culkin_

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”spódnice”]

Joe Pesci

W filmowego Harrego wcielał się Joe Pesci, który dzisiaj ma już 74 lata. Jednakże pomimo wieku doskonale czuje się on podczas pracy w zawodzie aktora, a w każdej wolnej chwili uwielbia przyjmować coraz to ciekawsze role. Nie bez przyczyny jest on uznawany za jednego z najwybitniejszych aktorów Hollywood, a każda jego rola tę opinię tylko potwierdza aż do dzisiaj. A oto jak wygląda on obecnie.

 

joe pesci
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joepesciofficial i film_thrill

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”spodnie”]

Daniel Stern

Dzisiaj rabuś Marv odgrywany przez Daniela Sterna w filmie ,,Kevin sam w domu” ma 60 lat i całkiem dobrze się trzyma. Jednak po roli w tym kinowym hicie nie zagrał on zbyt wielu ról. Jedno jest jednak pewne, że może nas jeszcze zaskoczyć. Obecnie jest już od wielu lat szczęśliwym małżonkiem Laure Mattos i ma z nią dwie córki Elle i Sophie oraz syna Henrego. A po 27 latach prezentuje się tak!

 

daniel stern
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki realdanielstern

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”sukienki”]

Catherine O’Hara

Catherine O’Hara w filmie zagrała mamę tytułowego Kevina, czyli Kate McCallister, która jako pierwsza postanowiła ratować syna z samotności w domu rodzinnym. Obecnie ma ona 63 lata i w swojej karierze uzyskała wiele nagród na talent aktorski. Ma ona dwóch synów Dylana i Matthew. A w wolnym czasie uwielbia ona spędzać z czas z nimi i swoim mężem Bo Welchem. Dzisiaj wygląda ona tak jak na poniższej fotografii. Czy Waszym zdaniem filmowa Kate McCallister bardzo się zmieniła?

 

catherine o'hara
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki catherineohara_ i ric_govea

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”odzież”]