Opublikowano

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska zapominają o diecie podczas świąt!

ewa chodakowska i anna lewandowska

Świąteczna uczta trenerek

Trenerki Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska przyznały się, że w święta pofolgowały sobie z jedzeniem. Zrobiły to w bardzo uroczy sposób dodając zdjęcia na Instagramie. Obie panie pokazały swoje bardziej ludzkie oblicze, co chwyciło fanów za serca. Każdy z nas w końcu ma dni, kiedy może sobie odpuścić!

Ewa Chodakowska – “I ate it all and I am not sorry!”

Ewa podczas świąt zamieściła na swoim Instagramie śmieszny filmik, w którym ubrana jest w futrzany kombinezon i śpiewa rymowaną piosenkę mówiącą o tym, jak bardzo się najadła. Jak widać, świąteczne jedzenie sprawia, że nawet trenerki zapominają na chwilę o swoich postanowieniach dietetycznych. I dobrze! Ewa wyznała także, że nie jest w stanie odmówić sobie potraw swojej mamy i lubi celebrować święta na maxa. Zobaczcie sami, jak to wyglądało:

https://www.instagram.com/p/BdI9FYMFTWc/?taken-by=chodakowskaewa

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”piżamy”]

Świąteczne 2 kg Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska natomiast pochwaliła się na Instagramie, że w te święta przybyło jej 2 kg. Na co dzień trenerka trzyma się diety i postępuje według fitnessowych zasad, ale tym razem również postanowiła sobie odpuścić. Zasłużyła na to! Obecnie jest też szczęśliwą mamą, więc chwile przyjemności dla samej siebie należą jej się jeszcze bardziej!

lewandowska
Anna Lewandowska / fot. udostępnione na Instagram przez annalewandowskahpba

Elegancka zestaw w stylu Ewy Chodakowskiej

A jak Ewa ubrała się na święta? Trenerka wybrała wzorzystą spódnicę z ciepłego materiału i zestawiła ją z czarnym, oversize’owym swetrem. Do tego postanowiła założyć jeszcze czarne muszkieterki oraz delikatną, złotą biżuterię. Stylizacja na luzie, ale nadal ze szczyptą elegancji, czyli dokładnie tak, jak powinno być. Do takiej spódnicy z powodzeniem można też założyć elegancką bluzkę albo koszulę, ale jeśli spędzamy święta w domu z rodziną, to czasem warto pozwolić sobie na odrobinę komfortu. Ważne, aby czuć się wygodnie i dobrze.

ewa chodakowska
Ewa Chodakowska / fot. Instagram, ubrania znajdziesz na Zalando.pl

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”spódnice”]

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”swetry”]

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”muszkieterki”]

 

A czy ty także objadałaś się w święta? Mam nadzieję, że stół był suto zastawiony 😉