Opublikowano

Anna Mucha znów wzbudza sensację odważnym zdjęciem na święta!

anna mucha

Świąteczne życzenia od Anny Muchy

Tuż przed świętami Anna Mucha dodała na swoim Instagramie dosyć odważne zdjęcie przedstawiające ją w luźnym t-shirtcie, pończochach i z widocznym biustonoszem. Zdjęcie opisała tak:

“Dziś znajdziecie mnie pod jemiołą”

https://www.instagram.com/p/BdKWlitFVU-/?taken-by=taannamucha

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”6″ category=”kobiety” color=”biały” tag=”t-shirty”]

 

To śmiałe zdjęcie jest częścią sesji fotograficznej do magazynu Viva. Fani są jednak podzieleni w swoich opiniach. Jedni zachwyceni ciałem aktorki komplementują ją słowami w stylu: “bogini” lub “najseksowniejsza Polka“. Inni jednak poczuci się nieco zgorszeni…

Czy Mucha użyła Photoshopa?

Negatywne komentarze na temat zdjęcia Anny Muchy dotyczyły przede wszystkim jej nienaturalnego wyglądu. Fani zarzucili aktorce wykorzystanie Photopshopa w celu poprawienia swoich walorów. Na Instagramie możemy doczytać się takich komentarzy jak: “Wstyd, że taki Photoshop robisz. Chyba, że twoje cycki zaprzeczają prawom grawitacji i lecą do góry. Beznadzieja.”

Nikt tak naprawdę nie wie, czy aktorka sama posłużyła się programem do obróbki zdjęć, czy jest to raczej wina grafika, który obrabiał zdjęcia z sesji. Trzeba jednak przyznać, że mimo że  Anna Mucha wygląda naprawdę seksownie na tym zdjęciu, to jednak jej wizerunek jest bardzo mocno wyretuszowany.

Anna Mucha milczy

Aktorka nie odpowiedziała na zarzuty fanów. Od dawna znana jest z tego, że lubi wstawiać odważne, wiele pokazujące zdjęcia i wydaje się kompletnie nie przejmować opinią odbiorców. Kilka przykładów:

https://www.instagram.com/p/BZk2eySlvuT/?taken-by=taannamucha

https://www.instagram.com/p/BXFy3QAF1Ch/?taken-by=taannamucha

Bielizna w stylu Anny Muchy

Mimo że Mucha słynie z kontrowersji, to jednak można jej pozazdrościć ładnego ciała oraz stylowej bielizny, którą wybiera. Niejedna z nas chciałaby mieć takie kształty, a dobra bielizna pomaga lepiej wyglądać.

Anna wybiera zazwyczaj bardzo wykrojone modele biustonoszy o seksownym designie. Aktora lubi bieliznę w czarnym kolorze i często decyduje się na biustonosze z fiszbinami, które pięknie modelują biust. Jeśli wiec marzysz o ponętnych kształtach, to również zainwestuj w dobrą bieliznę. Ona jest podstawą stylizacji!

anna mucha bielizna
Anna Mucha / zdjęcie udostępnione na Instagram przez taannamucha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”biustonosze”]

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”figi”]