Opublikowano

Jak wygląda nowe mieszkanie Lewandowskich w Monachium?

ania

Przytulne gniazdko w Monachium

Ania i Robert Lewandowscy to z pewnością jedni z najbogatszych Polaków. Jednakże wbrew pozorom wcale nie lubią się oni z tym zbytnio obnosić. W ostatnim czasie udało im się kupić w 2014 roku prześliczne mieszkanie w Monachium, którego wystrój Ania uwielbia prezentować na swoim Instagramie. Nie ma w tym wcale nic dziwnego, gdyż króluje w nim nowoczesny design i trendy wystrój wnętrz. To właśnie nimi często inspirują się fanki trenerki, a dzięki jej publikacjom korzystają z przydatnych rad odnośnie do wystroju mieszkania na wzór tego w Monachium. Co możemy dostrzec na publikowanych zdjęciach takich jak te poniżej. A jak Wam podoba się nowe przestronne gniazdko Lewandowskich w Monachium? Jedno jest pewne, iż zarówno para, jak i ich córeczka czują się w nim przytulnie oraz rodzinnie podczas każdego pobytu.

Talent do urządzania wnętrz

Poza pracą jako trenerka Ania Lewandowska interesuje się również wystrojem wnętrz. Dlatego też urządzanie ich nowego mieszkania sprawia jej mnóstwo przyjemności. Z kolei efektami swojej pracy uwielbia chwalić się na Instagramie.

 

ania
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki annalewandowskahpba

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”bluzy”]

Sportowy styl po mamie

Ania Lewandowska już od najmłodszych lat wdraża małą Klarę Lewandowską w sportowy i zdrowy tryb życia. Na co najlepszym dowodem jest mnóstwo zdjęć córki w sportowej odzieży, które młoda mama uwielbia publikować w mediach społecznościowych. O dziwo malutka prezentuje się w nich równie dobrze tak, jak Ania. Wszystko więc wskazuje na to, że sportowego ducha dziewczynka z pewnością odziedziczyła po rodzicach. Wystarczy jedynie spojrzeć na poniższe zdjęcie, na którym Klara w szarym sportowym kombinezonie czuje się jak ryba w wodzie. Z kolei jej mama ma na sobie wygodne spodnie materiałowe zestawione z pastelową brzoskwiniową bluzą. Taki duet podkreślają trampki w delikatnym kobiecym odcieniu. Oba zestawy prezentują się świetnie na tle nowego mieszkania Lewandowskich w Monachium.

 

ania
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki annalewandowskahpba

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”spodnie”]