Opublikowano

Ciąża Mariny: plotka czy prawda?

Czy Marina i Wojtek będą mieli dziecko?

O prawdopodobnej ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej zaczyna się robić coraz głośniej. Jednakże ani ona, ani Wojtek nie wypowiadają się publicznie na temat dziecka. Możemy więc jedynie domyślać się, że coś jest na rzeczy. Kilka miesięcy temu gwiazda prowadziła na Instagramie relację na żywy, podczas której również padło pytanie o powiększenie rodziny. W odpowiedzi internauci dowiedzieli się jedynie, że skoro Szczęśni są małżeństwem, to wszystko jest możliwe. Czy to oznacza, że sława jest w ciąży? Jak podaje wiele mediów, tak właśnie jest, a Marina jest już w 3-4 miesiącu ciąży. Jednakże na ten moment żadne z małżonków nie potwierdziło tej informacjo. Jedno jest pewne, że jeśli jest to prawdą, to z pewnością para nie utrzyma tego faktu długo w tajemnicy, gdyż ciążowy brzuszek z dnia na dzień będzie coraz bardziej widoczny.

Świąteczny post wzbudził wiele emocji!

Na Instagramowym profilu Mariny Łuczenko-Szczęsnej 25 grudnia pojawiło się zdjęcie jej i bramkarza wraz z życzeniami świątecznymi. Jednakże wbrew pozorom oczy internautów nie były skierowane na stół wigilijny czy choinkę w tle. A właśnie na umiejętnie zakryty ręką brzuch gwiazdy. W internecie po opublikowaniu postu rozpętała się burza. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jak wielu twierdzi, Marina dobrze wiedziała jak ukryć prawdopodobną ciążę. Jednak jak jest naprawdę, dowiemy się już za kilka miesięcy lub tygodni. A czy waszym zdaniem żona piłkarza spodziewa się dziecka? Zobaczcie poniższe zdjęcie i oceńcie sami.

 

marina
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki marina_official

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”swetry”]

Świąteczna stylizacja Mariny

Poza doniesieniami o ciąży Mariny Łuczenko-Szczęsnej warto zwrócić również uwagę na jej świąteczny zestaw, który jak zawsze jest uosobieniem kobiecości i wdzięku. Znajdziemy w nim luźny oversizowy jasny sweter, zestawiony z modną połyskującą złotą spódnicą, nadającą całemu duetowi świątecznego klimatu. Poza nimi na outfit gwiazdy składa się także elegancka biżuteria, czyli bransoletki oraz pierścionek, wraz z szykownymi szpileczkami. Jedno jest pewne, iż to właśnie ze stylu Mariny warto zaczerpnąć inspiracji w lookach na wyjątkowe okazje.

 

marina
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki marina_official

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”spódnice”]