Weronika Rosati w zaawansowanej ciąży. Wygląda cudownie!

klikmoda.pl  Stylizacje   Stylizacje damskie   Weronika Rosati w zaawansowanej ciąży. Wygląda cudownie!

Weronika Rosati w zaawansowanej ciąży. Wygląda cudownie!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kruszew4/domains/klikmoda.pl/public_html/wp-content/plugins/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external.php on line 865

Weronika Rosati już wkrótce zostanie mamą. Wraz ze swoim narzeczonym, Robertem Śmigielskim, oczekuje na narodziny ich pierwszego dziecka. Trzeba przyznać, że nawet w trzecim trymestrze aktorka wygląda zjawiskowo!

Weronika Rosati w ciąży

W wakacje Weronika Rosati po raz pierwszy pochwaliła się zdjęciem zaokrąglonego brzuszka na swoim Instagramie. Przyszłym tatą jest partner aktorki Robert Śmigielski – znany lekarz ortopeda, do którego 33-letnia Weronika Rosati chodziła na… rehabilitację ponad dwa lata temu. Aktorka wracała wówczas do zdrowia po skomplikowanym złamaniu stopy.

W ciąży jeszcze piękniejsza

Aktorka od lat zachwyca widzów swoją niesamowitą urodą, ale trzeba przyznać, że w ciąży wręcz promienieje! I choć od czasu do czasu widywaliśmy ją w spodniach i sportowych bluzach, przyszła mama najchętniej wkłada sukienki. Trudno się temu dziwić. W odcinanych pod biustem kreacjach, które podkreślają ciążowy brzuszek wygląda zjawiskowo! Spójrzcie chociażby na piękną koronkową sukienkę z romantycznymi falbanami u dołu!

kolaż: Instagram, WeronikaRosati, Zalando.pl

Brak komentarzy
Dodaj komentarz: