Opublikowano

Marcin Musiał z dziewczyną? To jego mama! Wygląda na 20 lat!

musiał

Młody gwiazdor z tajemniczą kobietą

Maciej Musiał już od lat zawładnął sercami wielu nastolatek. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że gdy tylko pojawia się u jego boku jakaś kobieta, świat chce poznać jej tożsamość oraz status względem relacji z gwiazdorem. Jednakże w przypadku ostatnich doniesień z Instagrama do grona często udostępnianych zdjęć na profilu Maćka coraz częściej widzimy go z młodą blondynką wyglądającą na jego rówieśniczkę. Wbrew pozorom ta tajemnicza dama to jego ukochana mama Anna Musiał, z którą ulubieniec nastolatek uwielbia robić sobie selfie. Ostatnio nawet na Instagramie mamy, jak i młodego celebryty pojawiają się zdjęcia z ich wspólnych sesji fotograficznych. Jedno jest pewne, że fotogeniczności oraz urodę Maciej zdecydowanie odziedziczył po ukochanej mamie.

Popularność Maćka rośnie

Maciek Musiał odkąd tylko zaistniał w show-biznesie, było o nim głośno. A co za tym idzie, coraz częściej padały pytania o jego wymarzony typ dziewczyno, a także o jego związki i ich brak. Od kiedy zaczął on udostępniać wspólne zdjęcia z piękną mamą jego popularność również i w tych kategoriach oszałamiająco wzrosła. Czyżby to oznaczało, że coraz więcej fanek pragnie zostać synową jego mamy? Maciek może więc być pewien, że pod tym względem zyskał właśnie jeszcze więcej kandydatek na partnerkę życiową.

maciek
Zdjęcia udostępnione na Instagramie dzięki ankamusial i maciejmusial_official

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”odzież”]

Piękna mama Maćka Musiała

Mama Maćka Musiała już od kilku tygodni stała się zaskoczeniem dla wielu fanek gwiazdora. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż swoim młodym wyglądem podbija ona świat internetu. Z kolei z coraz to nowym zdjęciem na portalu społecznościowym również i mama celebryty staję się bardziej rozpoznawalna, na co najlepszym dowodem jest rosnąca z każdym dniem liczba obserwujących jej profil użytkowników Instagrama. Wszystko więc wskazuje na to, iż swoją urodą podbija ona internet w piorunującym tempie. Warto więc odwiedzać jej profile na portalach społecznościowych, ponieważ z pewnością jeszcze nie raz będzie o niej głośno w świecie show-biznesu. A jak Wam podoba się mama Maćka Musiała?

musial
Odzież damska i męska dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki ankamusial

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”kurtki skórzane”]