Opublikowano

Małgorzata Rozenek zdradza swój urodowy sekret. Doceniamy szczerość!

małgorzata rozenek

Nieskazitelna cera Małgorzaty Rozenek – co robi, aby osiągnąć taki efekt?

Rok 2018 zapowiada się dla Rozenek bardzo pracowicie. Gwiazda w wywiadzie do magazynu Twoje Imperium pochwaliła się, że razem z mężem otrzymali swój własny program, który będzie nosił nazwę Iron Majdan. Oprócz tego właśnie ruszył też jej nowy portal internetowy. Mimo napiętego grafiku gwiazda zawsze wygląda perfekcyjnie. Jak to robi? W trakcie wywiadu podała bardzo szczerą odpowiedź, która zaskakuje i wzbudza podziw:

Ludzie pytają mnie, jakiego kremu używam i jakie kosmetyki mogę polecić. I tu muszę wszystkich rozczarować – nie używam drogiego kremu, za to dwa razy w roku robię mezoterapię.

https://www.instagram.com/p/BbNBBS9l9Vh/?taken-by=m_rozenek

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”szlafroki”]

W ten sposób odważnie przyznała się do korzystania z zabiegów upiększających. Mezoterapia to zabieg polegający na wstrzyknięciu do skóry substancji odżywczych, leczniczych i regenerujących. Dzięki temu cera w krótkim czasie staje się młodsza i promienna. Mezoterapia jest stosunkowo mało inwazyjnym sposobem na poprawienie wyglądu cery, ale wcześniej Małgorzata Rozenek nie raz przyznawała się do powiększenia piersi i innych zabiegów chirurgi kosmetycznej. Taka postawa jest godna podziwu. Nie każdą gwiazdę show biznesu stać na takie wyzwanie. Prowadząca wywiad pogratulowała Rozenek odwagi na co gwiazda wypowiedziała słowa, które świetnie podsumowują problem:

Nikt nie mówi, wszyscy robią.

Słowa te rzeczywiście trafiają w punkt! My również doceniamy postawę Małgorzaty Rozenek, która jednocześnie jest szczera i zarazem daje innym kobietom radę w postaci mezoterapii. Zabieg ten potrafi dać naprawdę ciekawe efekty, co zresztą widać patrząc na Perfekcyjną Panią domu!

Małgorzata Rozenek i jej eleganckie sukienki

Oprócz pielęgnacji swojej urody, Małgorzata Rozenek zawraca także dużą uwagę na swoje stylizacje, które zawsze są doskonałe. Uwielbia podążać za najnowszymi trendami, a jej zestawienia są świetnie dopasowane do każdej okazji. Jeśli wiec chcesz też tak dobrze wyglądać, to musisz zadbać o każdy szczegół. Małgosia uwielbia też eleganckie sukienki w kolorze czarnym. Czerń to klasyka, która zawsze się sprawdzi. Rozenek ma wiele takich sukienek!

małgorzata rozenek sukienki
Małgorzata Rozenek / fot. Instagram, ubrania znajdziesz na Zalando

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”12″ category=”kobiety” color=”czarny” tag=”sukienki-koktajlowe”]