Opublikowano

Jak nosić płaszcz skórzany?

jak nosić płaszcz skórzany

Jak nosić płaszcz skórzany?

Wiele z nas często nie wie, jak nosić płaszcz skórzany. Co skutkuje wyborem okrycia wierzchniego z innego materiału. Warto jednak nie bać się takiego dodatku, gdyż nic tak jak płaszcz skórzany damski nie doda naszej sylwetce ekstrawagancji i szyku. Jego dodatkowym atutem jest możliwość zestawiania go niemalże z każdego rodzaju elementem naszej zarówno codziennej, jak i wyjściowej garderoby. Ponadto, jeśli zastanawia nas również płaszcz skórzany damski cena, nie ma czym się przejmować, gdyż niewiele różni się ona od cen innego typu okryć wierzchnich, a dodatkowo możemy być pewni, że płaszcz skórzany to trwały zakup na lata.

Płaszcz skórzany damski długi czy krótki?

To, czy wybierzemy płaszcz damski skórzany w krótkiej lub długiej wersji, zależy w szczególności od naszego stylu, a także warunków pogodowych. Wiadomo przecież, że latem będziemy nosić lżejsze, krótki modele, zaś jesienią lub zimą cieplejsze dłuższe fasony. Poniżej prezentujemy nasz pomysł na płaszcz skórzany stylizacje na wiosenne i jesienne dni. Składa się on z niebieskich jeansów i białej koszuli. Ponadto znajdziemy w nim również czarny płaszcz damski skórzany doskonale prezentujący się z wygodnymi sandałami na modnej platformie. Całości rockowego pazura dodaje skórzana wygodna torebka na ramię. A jak Wam podoba się takie zestawienie?

jak nosić płaszcz skórzany
Płaszcz, jeansy, koszula, sandały oraz torebka dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagram dzięki livehappy_se

[koc_offers posts_per_page=”6″ tag=”torebki” color=”czarny”]

Płaszcz skórzany zimowy

Nawet zimą warto wybierać modne stylizacja ze skórzanym płaszczem, dlatego właśnie i my poniżej proponujemy taki zestaw. Składa się na niego ocieplany skórzany płaszcz oraz wygodne jeansy. Całości dodatkowego ciepła dostarcza czarny sweter z golfem, który jest doskonałym zamiennikiem zimowych szalików czy kominów. Jeśli natomiast chodzi o obuwie to w naszym looku nie mogło zabraknąć kozaków, gdyż nic tak jak one nie ociepla naszych stóp zimą. W przypadku akcesoriów wybraliśmy uniwersalną torebkę na ramię, którą możemy wykorzystać na wiele okazji. Taki outfit to z pewnością świetny wybór na zimowe mroźne dni. Jeśli jednak wolicie wybrać inny model okrycia, to odwiedźcie płaszcz skórzany sklep internetowy lub stacjonarny, gdzie każda z nas znajdzie coś dla siebie.

jak nosić płaszcz skórzany
Płaszcz, sweter, jeansy, torebka oraz kozaki dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki pinterest.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ tag=”kozaki” color=”czarny”]