Opublikowano

Jak wiązać szalik?

jak modnie wiązać szalik

Jak wiązać szalik?

Zastanawiasz się jak wiązać szalik? Wbrew pozorom sposoby wiązania szalika nie są, aż tak skomplikowane. Wszystko jednak zależy od długości szalika, która pozwoli nam na wybór odpowiedniego wiązania. W przypadku tych dłuższych modeli możemy oplatać je kilkukrotnie wokół szyj, po czym zawiązywać końcówki i chować je pod całą konstrukcję. Ten rodzaj węzła przede wszystkim doskonale ochroni nas przed zimnem oraz chorobą warto więc decydować się na niego jesienią, a także zimą. Natomiast w przypadku krótszego modelu kombinacji jest zdecydowanie więcej. Możemy przeplatać go na różne sposoby wokół szyi i kończyć fantazyjnymi splotami na ramieniu, klatce piersiowej bądź szyi. Jedno jest pewne, mamy z czego wybierać.

Jak modnie wiązać szalik?

Stawiając sobie pytanie: szalik jak wiązać go modnie i wygodnie? Doskonałą odpowiedzią jest poniższy sposób, który pozwala nam na wyeksponowanie szalika oraz całej stylizacji. Jego dodatkową zaletą jest również optyczne powiększenie linii biustu, a także wysmuklenie kształtu naszej twarzy. Tego typu wiązanie przepięknie będzie prezentować się z różnego rodzaju płaszczami i kurtkami, które w swoim kroju pozwalają nam na podkreślenie dekoltu. W przypadku odzieży jest dokładnie tak samo, co możemy zauważyć w poniższej stylizacji. Składa się ona z klasycznej białej bluzki z długimi rękawami połączonej z czarnymi dopasowanymi jeansami. Elegancji całemu lookowi dodają skórzane botki na niezwykłym złotym obcasie, wraz z granatowym szalikiem w modną kratę.

jak modnie wiązać szalik
Szalik, spodnie, koszula oraz botki dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki merricksart.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ tag=”szaliki”]

Jak wiązać długi szalik?

W przypadku naszego drugiego zestawu mamy do czynienia z dłuższym kolorowym szalikiem, który został zawiązany tak jak w poniższej instrukcji. Tak wyeksponowany szalik doskonale podkreśla nasz dekolt oraz wysmukla szyję, co widzimy w naszym zestawie. A poza wyjątkowym szalikiem składa się on również z wygodnych jeansów, modnego topa z koronkowym wykończenie, a także wyrazistej narzutki. Naszej stylizacji szyku i kobiecości dodają również różowe szpilki typu kitten heels, będącymi tegorocznym hitem. Takie połączenie z pewnością sprawdzi się na wiele okazji.

jak wiązać szalik
Kardigan, jeansy, top, szalik oraz szpilki dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki Hello Glow

[koc_offers posts_per_page=”6″ tag=”szpilki” color=”różowy”]