Opublikowano

Agnieszka Dygant w białym kombinezonie. Wiemy gdzie takie znaleźć!

biały kombinezon

Agnieszka Dygant na premierze filmu

Premiera trzeciej części filmu pt. ,,Listy do M 3” odbyła się pod koniec 2017 roku. To właśnie to wydarzenie przyciągnęło do siebie wiele znanych osób. Jedną z nich jest Agnieszka Dygant grająca w całej serii postać szalonej Kariny-żony Piotra Adamczyka. Poza tym, że w rolę wcieliła się ona doskonale, nie da się również nie zwrócić uwagi na jej stylizacje na czerwonym dywanie z tej okazji, w której na pierwszym planie widzimy biały kombinezon.

Biały kombinezon

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o Agnieszkę Dygant z wiekiem staje się ona coraz piękniejsza. Wystarczy jedynie spojrzeć na poniższe zdjęcia, na których prezentuje się ona doskonale. Jej sylwetce smukłości oraz kobiecości dodaje elegancki kombinezon. Ponadto jego rozcięcie na plecach idealnie wyszczupla jej linię talii oraz pleców. Jeszcze bardziej spektakularny efekt daje jej seksowny makijaż, w którym czerwona szminka przepięknie podkreśla usta aktorki, ożywiając jednocześnie całą stylizację. Jeśli natomiast chodzi o akcesoria, to Agnieszka zdecydowanie postawiła na minimalizm w postaci klasycznych szpilek i delikatnych kolczyków. A jak Wam podoba się taki look na czerwony dywan w wykonaniu Agnieszki Dygant?

 

kombinezon
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki agnieszka_dygant_official

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”spodnie” color=”biały”]

Kombinezon damski na ściance w blasku fleszy

Kombinezon elegancki to zawsze oryginalny i wyjątkowy wybór na nie jedną specjalną okazję. Co możemy zauważyć w wyjściowych stylizacjach Agnieszki Dygant, gdyż często zestawia ona kombinezony z minimalistycznymi bądź wyrazistymi akcesoriami. W przypadku poniżej stylizacji tworzy on duet ze złotym żakietem, a także cielistą kopertówką oraz sandałami na obcasie. Takie połączenia są dla nas świetnym pomysłem do inspiracji w naszych lookach na wyjątkowe wyjścia. Dodatkowo wbrew pozorom nie jest wcale aż tak trudno znaleźć takie kombinezony, gdyż nawet zimą wiele sklepów zarówno stacjonarnych, jak i online posiada je w swojej ofercie. Ponadto zakupując je właśnie w chłodniejsze dni, możemy nabyć je w promocyjnych cenach, a później cieszyć się nimi podczas słonecznych dni.

 

kombinezon damski
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki tvn.pl

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”spodnie”]