Opublikowano

Rozenek chwali się zdjęciami z wakacji. Widzieliśmy takie stroje kąpielowe do 100 zł!

stroje kąpielowe

Rodzinne wakacje Majdanów w Tajlandii – oszałamiające stroje kąpielowe Małgosi

Rodzina Majdanów po ciężkiej pracy postanowiła wskoczyć w stroje kąpielowe oraz odpocząć w słonecznej Tajlandii. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jak mówią zwiastuny programu ,,Iron Majdan” naprawdę był on dla pary nie lada wyzwaniem, także zasłużyli oni na relaks i wypoczynek po tak męczącym rajdzie po świecie. Swoje wakacje w zimie, Małgosia Rozenek-Majdan dokumentuje dodając zdjęcia na swój profil na Instagramie. A te z kolei są w różny sposób odbierany przez jej obserwatorów, ponieważ na większości z nich sława ma na sobie jedynie strój kąpielowy. Wielu z jej fanów poruszyło w szczególności zdjęcie, na którym małżeństwo czule obejmuje się na materacu w basenie. Jednakże nie brak też opinii, negujących zbyt wyzywające stylizacje Małgorzaty. Warto jednak pamiętać, że zarówno ona, jak i jej mąż wiele czasu spędzają na siłowni, czego efektami mogą pochwalić się właśnie podczas słonecznego urlopu.

 

stroje
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki m_rozenek

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”bikini” color=”kolorowy”]

Seksowne stroje kąpielowe dwuczęściowe Małgosi Rozenek-Majdan

Strój kąpielowy dwuczęściowy to zdecydowany faworyt Małgosi Rozenek-Majdan podczas wielu wakacyjnych wyjazdów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ma ona idealną figurę, której pozazdrościłaby jej nie jedna z nas. Jeśli natomiast chodzi o jej ulubione wzory, to z pewnością są nimi wszelkiego rodzaju kolorowe bikini, idealnie podkreślające jej zadbaną sylwetkę oraz opaleniznę.

 

bikini
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl.
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki m_rozenek

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”bikini”]

Stroje kąpielowe jednoczęściowe

Jakiś czas temu czarny strój kąpielowy jednoczęściowy, który miała na sobie Małgosia Rozenek-Majdan, oszołomił jej fanów, gdyż prezentuje się ona w nim wyjątkowo. Poniżej znaleźliśmy kilka podobnych modeli w zdecydowanie niskiej cenie-do 100 złotych. Ich motywem przewodnim są oczywiście delikatne prześwity spomiędzy sznureczków, dodających całej stylizacji seksapilu i kobiecości. A jak Wam podobają się stroje kąpielowe jedno- i dwuczęściowe, które Małgosia Rozenek-Majdan zakłada na słoneczne wyjazdy?

 

strój dwuczęściowy
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl.
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki m_rozenek

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”stroje kąpielowe”]