Stoch Mistrzem Sportu 2017! Jaka była reakcja Lewandowskich?

klikmoda.pl  Stylizacje   Stylizacje damskie   Stoch Mistrzem Sportu 2017! Jaka była reakcja Lewandowskich?

Stoch Mistrzem Sportu 2017! Jaka była reakcja Lewandowskich?

ania

Kamil Stoch Mistrzem Sportu 2017

Zgodnie z werdyktem w plebiscycie ,,Przeglądu Sportowego” Mistrzem Sportu 2017 został Kamil Stoch. W przypadku jego zwycięstwa z pewnością nie mamy czemu się dziwić, gdyż w tegorocznym konkursie skoków narciarskich reprezentował ona nasz kraj rewelacyjnie. A chodzi tu oczywiście o triumf skoczka na Turnieju Czterech Skoczni. Tuż po nim drugie miejsce zdobył Robert Lewandowski, który sądząc po reakcji jego żony, liczył na pierwsze miejsce.

 

ania lewandowska

Źródło: instagram.com: mamasportowiec i kamilstochofficial

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”szpilki” color=”czarny”]

Oczekiwania Lewandowskich co do Gali Mistrzów Sportu

Na Gali Mistrzów Sportu Roberta Lewandowskiego reprezentowała jego żona Ania. To właśnie ona w przypadku zwycięstwa męża miała odebrać nagrodę w jego imieniu. Jednakże wbrew oczekiwaniom małżeństwa Robert zajął w tym plebiscycie drugie miejsce tuż po Kamilu Stochu. Po usłyszeniu takiego werdyktu jedynie po minie Ani Lewandowskiej dało się zauważyć jej rozgoryczenie i smutek. Nie dała ona oczywiście tego aż tak bardzo po sobie poznać, jednak po wszystkim przyznała, że oboje z Robertem liczyli na zwycięstwo.

,,Liczyliśmy gdzieś w sercu na pierwsze miejsce, ale taki też jest sport. Kamil Stoch jest też znakomitym sportowcem, wielkie brawa za dzisiejszy dzień i za pierwszą nagrodę, za najlepszego zawodnika. Myślę, że dla Roberta będzie to fajny bodziec motywacyjny. Co roku nas czymś zaskakuje, więc myślę, że na pewno przygotuje dla nas też coś w tym roku” – powiedziała

A kto Waszym zdaniem powinien zająć pierwsze miejsce: Stoch czy Lewandowski?

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”szpilki”]

Stylizacja Ani Lewandowskiej na Gali

Ania Lewandowska od lat dla wielu z nas jest autorytetem w przypadku stylizacji wyjściowych. Również i tym razem w przypadku Gali Mistrzów Sportu wyglądała ona przepięknie. A zdecydowała się ona włożyć rozkloszowaną sukienkę w cielistym odcieniu. W kreacji nie zabrakło oczywiście modnych akcentów, jakimi były subtelne falbanki i kobiece prześwity. Jedno jest pewne jej look to zdecydowanie świetny wybór na taką okazję. Poniżej zaprezentowaliśmy trzy modele podobnych oraz równie pięknych sukienek.

 

anna

Źródło: instagram.com: magazyngala Produkty dostępne na stronie zalando.pl

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”beżowy”]

Brak komentarzy
Dodaj komentarz: