Opublikowano

Stoch Mistrzem Sportu 2017! Jaka była reakcja Lewandowskich?

ania

Kamil Stoch Mistrzem Sportu 2017

Zgodnie z werdyktem w plebiscycie ,,Przeglądu Sportowego” Mistrzem Sportu 2017 został Kamil Stoch. W przypadku jego zwycięstwa z pewnością nie mamy czemu się dziwić, gdyż w tegorocznym konkursie skoków narciarskich reprezentował ona nasz kraj rewelacyjnie. A chodzi tu oczywiście o triumf skoczka na Turnieju Czterech Skoczni. Tuż po nim drugie miejsce zdobył Robert Lewandowski, który sądząc po reakcji jego żony, liczył na pierwsze miejsce.

 

ania lewandowska
Źródło: instagram.com: mamasportowiec i kamilstochofficial

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”szpilki” color=”czarny”]

Oczekiwania Lewandowskich co do Gali Mistrzów Sportu

Na Gali Mistrzów Sportu Roberta Lewandowskiego reprezentowała jego żona Ania. To właśnie ona w przypadku zwycięstwa męża miała odebrać nagrodę w jego imieniu. Jednakże wbrew oczekiwaniom małżeństwa Robert zajął w tym plebiscycie drugie miejsce tuż po Kamilu Stochu. Po usłyszeniu takiego werdyktu jedynie po minie Ani Lewandowskiej dało się zauważyć jej rozgoryczenie i smutek. Nie dała ona oczywiście tego aż tak bardzo po sobie poznać, jednak po wszystkim przyznała, że oboje z Robertem liczyli na zwycięstwo.

,,Liczyliśmy gdzieś w sercu na pierwsze miejsce, ale taki też jest sport. Kamil Stoch jest też znakomitym sportowcem, wielkie brawa za dzisiejszy dzień i za pierwszą nagrodę, za najlepszego zawodnika. Myślę, że dla Roberta będzie to fajny bodziec motywacyjny. Co roku nas czymś zaskakuje, więc myślę, że na pewno przygotuje dla nas też coś w tym roku” – powiedziała

A kto Waszym zdaniem powinien zająć pierwsze miejsce: Stoch czy Lewandowski?

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”szpilki”]

Stylizacja Ani Lewandowskiej na Gali

Ania Lewandowska od lat dla wielu z nas jest autorytetem w przypadku stylizacji wyjściowych. Również i tym razem w przypadku Gali Mistrzów Sportu wyglądała ona przepięknie. A zdecydowała się ona włożyć rozkloszowaną sukienkę w cielistym odcieniu. W kreacji nie zabrakło oczywiście modnych akcentów, jakimi były subtelne falbanki i kobiece prześwity. Jedno jest pewne jej look to zdecydowanie świetny wybór na taką okazję. Poniżej zaprezentowaliśmy trzy modele podobnych oraz równie pięknych sukienek.

 

anna
Źródło: instagram.com: magazyngala Produkty dostępne na stronie zalando.pl

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”beżowy”]