Opublikowano

Kasia Cerekwicka na premierę przyszła w marynarce. Wyłącznie w marynarce!

marynarka

Czarna marynarka damska na premierze nowego filmu Vegi

Patryk Vega w ostatnim czasie zdecydowanie nie trafia z filmami w pozytywne opinie krytyków. Jego ostatnie dwa filmy pt. ,,Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy też ,,Botoks” niestety pod względem rekomendacji nie przypadły znawcom do gustu. Jednakże wbrew ich opiniom mnóstwo widzów docenia kino, jakie proponuje reżyser. Na co, chociażby wskazuje tak ogromne zainteresowanie rozszerzeniem filmu ,,Botoks” w serialu w serwisie Showmax. Po takim kroku wszyscy jednak czekają na kolejny scenariusz, który jak zawsze zostanie obsadzony znanymi na ekranie twarzami. A mowa tu oczywiście o najnowszej produkcji Vegi ,,Kobiety Mafii”, goszczącym w polskich kinach już od końca lutego 2018 roku.

Gwiazdy na premierze filmu

Wśród sław na premierze filmu ,,Kobiety mafii” nie mogło zabraknąć odtwórców ról takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Stramowski, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke czy Tomasz Oświeciński. Jednak w obsadzie pojawią się także nowe twarze, czyli Bogusław Linda, Julia Wieniawa, Aleksandra Popławska. Tak niezwykła plejada gwiazd z pewnością przyciągnie do kin rzeszę fanów. Co możemy zauważyć już po premierze filmu, na której pojawiło się wiele sław ze świata showbiznesu. Mowa tu między innymi o Sarsie, Kubie Kucnerze, Karolinie Szostak lub Kasi Cerekwickiej. Ostatniej z nich podczas tego wydarzenia nie dało się nie dostrzec, gdyż jej stylizacją była wyłącznie marynarka sukienka zestawiona ze szpilkami i delikatną kopertówką. To właśnie ona idealnie podkreśliła szczupłą sylwetkę artystki, która w ostatnim czasie zdecydowanie wyszczuplała.

 

https://www.instagram.com/p/Bc7aC6aDNId/?taken-by=kasia_cere

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”żakiety” color=”czarny”]

Sukienka marynarka w stylu Kasi Cerekwickiej

Na premierę najnowszego filmu Patryka Vegi pt. ,,Kobiety Mafii” Kasia Cerekwicka postawiła na marynarkę sukienkę, świetnie podkreślającą ją kobiece kształty. Trzeba jednak przyznać, że ten krój ubrań zdecydowanie pasuje do stylu piosenkarki, która często na czerwonym dywanie lub podczas koncertów pojawia się w marynarce. Jedno jest pewne, iż nic tak jak jej pomysły na zestawienia tego elementu odzieży nie zapewniają sławie, zawsze i wszędzie elegancji oraz wygody. A jak Wam podobają się inne pomysły Kasi Cerekwickiej na duety z marynarkami?

 

marynarka
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki kasia_cere

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”żakiety”]