Opublikowano

Jak wiązać męski szalik?

jak wiązać męski szalik

Jak wiązać męski szalik?

Często wielu Panów, ma problem z tym, jak wiązać szalik męski? Nie ma się czemu dziwić, ponieważ nie jest to wcale takie proste. Jedno jest jednak pewne, że wystarczy odrobina ćwiczeń i możemy opanować tę sztukę perfekcyjnie. Po pierwsze zawsze warto pamiętać, by odpowiednio dobrać sposób wiązania szalika do naszego okrycia wierzchniego. Podstawowym błędem przy tego typu ocenie jest zbyt duży szalik, który optycznie przytłacza całą stylizację. Oznacza to, iż przy zakupie szalika dobrze jest zwrócić uwagę na jego objętość, gdyż po założeniu jego większej wersji do np. płaszcza nie zawsze wygląda to aż tak atrakcyjnie. Natomiast w przypadku posiadania do grubszego szalika kurtki puchowej z pewnością sprawdzi się on wyśmienicie.

Jak modnie wiązać szalik?

Jest mnóstwo sposobów na modne wiązanie męskiego szalika. My jednak wybraliśmy ten, który najczęściej podoba się wielu Panom. Warto więc przestudiować poniższą instrukcję, inspirując się przy okazji naszą trendy stylizacją z karmazynowym szalikiem w roli głównej. Poza nim skład się on z marynarki w modnej w tym sezonie kraty, a także szarych materiałowych spodni. Naszemu zestawieniu dodatkowej elegancji nadaje natomiast jasna koszula, wraz z przepięknymi zamszowymi oksfordkami. A jak Wam podoba się takie połączenie?

jak wiązać męski szalik
Marynarka, koszula, spodnie, oksfordki oraz szalik dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki etsy.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”szaliki”]

Szalik męski jak wiązać go na co dzień?

Męskie stylizacje na co dzień nie zawsze muszą wyglądać nudno i klasycznie. Doskonałym sposobem na przełamanie rutyny jest właśnie fantazyjne wiązanie szalika. Najlepszym tego przykładem jest poniższy look, w którym widzimy instrukcję krok po kroku, jak możemy zawiązać nasz szalik. Jedna w tym wszystkim ważny jest również nie tylko modny sposób na szalik, lecz również trendy kreacja. I taka też jest nasze poniższa propozycja, w której pierwsze skrzypce gra szary szalik o grubych splotach zestawiony z czarnym płaszczykiem, a także wygodnymi oraz praktycznymi botkami. Jeśli zaś chodzi o bazę naszego outfitu, to postawiliśmy na hit od wielu sezonów, jakim są niebieskie jeansy, wraz z bluzką na długi rękaw w marynarskim stylu. Całości elegancji nadaje natomiast niezbędny każdemu mężczyźnie designerski zegarek, dzięki któremu cały zestaw z pewnością przypadnie nie jednemu z panów do gustu.

jak wiązać męski szalik
Płaszcz, szalik, bluzka, jeansy, zegarek oraz botki dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki indulgy.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”kurtka” color=”czarny”]