Opublikowano

Ubrania dla dzieci córeczki Natalii Siwiec zachwycają! Widziałyście te stylizacje?

ubrania dla dzieci

Ubrania dla dzieci i troska o córkę Natalii Siwiec

W obronie miłości macierzyńskiej

Odkąd modelka Natalia Siwiec pół roku temu została mamą jej profil na Instagramie przeszedł ogromną transformację. Często pojawia się na nim jej mała córeczka Mia, co wśród jej fanów wywołuje różne reakcje. W ostatnim czasie gwiazda na swoim profilu udostępniła wspólne zdjęcie z pociechą, akcentując hasztagami i opisem to, jak bardzo cieszy się ona z macierzyństwa. Wielu z obserwatorów Siwiec poparło jej zdanie pozytywny odzewem. Jednakże nie mogło się obyć niestety bez negatywnych opinii. Jedna z nich w szczególności dotknęła modelkę, gdyż internautka mocno skrytykowała publiczne chwalenie się córką oraz fakt zbytniej aktywności innych sław. Natalia takiego komentarza nie mogła pozostawić bez odpowiedzi. Poniżej prezentujemy jej odpowiedź na zarzuty kobiety.

Ludzie, którzy tego nie rozumieją i tego nie czują, są puści w środku. A tobie chyba przydałby się psycholog (absolutnie nie złośliwie), ale jeśli tak interesuje cię to, co robię, że nie możesz sobie odmówić obserwowania mnie i ciągłych komentarzy to czas zastanowić się nad sobą i swoim życiem.

A co Wy sądzicie o reakcji sławy?

 

ubrania dla dzieci
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki nataliasiwiec.official

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”dzieci” tag=”sukienki”]

Ubranka dziecięce małej Mi

Jeśli chodzi o tanie ubrania dla dzieci, to w ich przypadku Natalia Siwiec uwielbia rozpieszczać córkę drogimi upominkami. Poniżej prezentujemy zdjęcie Mi w niebieskiej sukieneczce, zestawionej z ciepłymi i bardzo praktycznymi majteczkami z gumką. Taki look to zdecydowanie ulubiony pomysł na stroje dla niemowlaka, ponieważ zapewnia on mu komfort i swobodę ruchów. Bardzo podobne ubranka dla dzieci również nam udało się znaleźć w granicy cenowej 50-150 zł. Co pozwala każdej z nas na tworzenie looków naszych pociech w stylu córeczki Natalii Siwiec. A jak Wam podobają się Instagramowe stylizacje malutkiej? Jedno jest pewne, wygodny ani dobrego modowego smaku w nich nie brakuje.

 

ubrania dla dzieci
Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki nataliasiwiec.official

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”dzieci” tag=”sukienki” color=”niebieski”]