Opublikowano

Taylor Swift trudno kojarzyć z lateksowymi ubraniami. Aż do teraz!

lateksowy gorset

Konflikt inspiracją do zmiany

Jakiś czas temu Taylor Swift odsunęła się od mediów. Jednakże to, w jakim stylu powróciła, okazało się dla wszystkich niewyobrażalnym zaskoczeniem. Mowa tu oczywiście o wypuszczeniu przez piosenkarkę nowego singla, w którym po znanej fanom od lat Taylor nie ma ani śladu. Utwór ,,Look What You Make Me Do” zaszokował wszystkich swoim teledyskiem. A jego gwiazda wcale nie kryła faktu, iż jest on swego rodzaju rozliczeniem z przeszłością. Mowa tu oczywiście o ciągnącym się już od ponad ośmiu lat konflikcie gwiazdy z Kim i Kanye. Cały singiel jest zdecydowanym ciosem w kierunku Kanye Westa. Rzecz jasna nie ma tu wprost wymienionego nazwiska, jednakże tekst oraz rozmowa telefoniczna na koniec występu zdecydowanie na to wskazują.

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”spodnie materiałowe” color=”czarny”]

Lateksowy gorset w teledysku Taylor

Teledysk do piosenki ,,Look What You Make Me Do” to zaskoczenie dla wszystkich fanów piosenkarki. A wszystko to sprawił lateksowy gorset, w którym Taylor Swift odkrywa przed wszystkimi swoje nowe oblicze zupełnie inne niż wizerunek uroczej blondynki. Nie brak tam również węży, diamentów, czy zombie. Jednak najbardziej szokującym momentem jest końcówka klipu. Widać na niej artystkę kpiącą z samej siebie, a konkretnie ze swoich wcieleń z przeszłości takich jak płaczka, wiecznie robiąca z siebie ofiarę, irytująca ,,dziewczyna z sąsiedztwa” oraz zmanierowana gwiazda. Takie zakończenie miało na celu przypomnieć najważniejsze punkty kariery Taylor, wraz z jej wykreowanej na potrzeby show-biznesu osobowością. Jednak przede wszystkim przedstawić fanom jej nowe oblicze.

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”spodnie” color=”czarny”]

Lateksowy kostium – pomysł na nową odsłonę Taylor

Lateksowy gorset, spodnie czy ramoneska to sposób Swift na zbudowanie w mediach nowego wizerunku. Chce ona pokazać całemu światu swój bunt, odwagę i waleczność, którymi kieruje się w życiu. Taka odsłona to zdecydowane przeciwieństwo jej delikatnego, dziewczęcego oraz słodkiego charakteru, jaki do tej pory prezentowała w mediach. Jednakże mimo to warto podkreślić, że nowe oblicze i skórzane spodnie Taylor świetnie do niej pasują, dodając jej przy tym rockowego powera, a także energii do tworzenia nowych utworów. A jak Wam podoba się zmiana piosenkarki?

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”spodnie”]