Ta czerwona sukienka Kate Midelton to hołd dla księżnej Diany. Znalazłyśmy podobną w internecie!

klikmoda.pl  Stylizacje   Stylizacje damskie   Ta czerwona sukienka Kate Midelton to hołd dla księżnej Diany. Znalazłyśmy podobną w internecie!

Ta czerwona sukienka Kate Midelton to hołd dla księżnej Diany. Znalazłyśmy podobną w internecie!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kruszew4/domains/klikmoda.pl/public_html/wp-content/plugins/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external.php on line 865

Wczoraj urodziło się trzecie Royal Baby. Zaledwie 7 godzin po porodzie księżna Kate opuściła wraz z noworodkiem Szpital św. Marii. Uwaga mediów skupiła się nie tyle na dziecku, co na czerwonej sukience Kate Middleton.

Czerwona sukienka w hołdzie księżnej Dianie?

O narodzinach trzeciego Royal Baby dowiedzieliśmy się z Twittera. Pałac Kensigton zamieścił na nim komunikat informujący, że księżna Kate urodziła synka i oboje czują się dobrze. Tego samego dnia, chwilę przed 19:00 czasu polskiego Kate stanęła w drzwiach szpitala z niemowlęciem na ręku. Czerwona sukienka nie bez powodu znalazła się na ustach wszystkich. W bardzo podobnej lata temu mogliśmy zobaczyć księżną Dianę tuż po porodzie.

Czerwona sukienka Kate Middleton dostępna online

Prosta czerwona sukienka z białym kołnierzykiem może się znaleźć także w Twojej szafie. Znalazłyśmy mnóstwo podobnych propozycji w internecie w całkiem przystępnych cenach. Sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie!

kolaż Instagram zdjęcie udostępnione dzięki thernanews, sukienki Closet i Mint&Barry z Zalando

[Zdjęcie główne kolaż Instagram: thernanews, emocionaeventos]

 

Brak komentarzy
Dodaj komentarz: