Opublikowano

Sukienka z dekoltem V Izabelli Miko zachwyca! Znalazłyśmy taką za 200!

sukienka z dekoltem v

Czarna sukienka z dekoltem v i afery Hollywood

Hollywood to miejsce, w którym często pojawiają się skandale. Na temat jednego z nich w programie ,,Gwiazdy Cejrowskiego” wypowiedziała się ostatnio Izabella Miko. Dodatkową uwagę mediów przykuła, prezentując stylizacje, w której znalazła się przepiękna sukienka z dekoltem v. Co trzeba przyznać na temat najnowszego skandalu ze świata gwiazd, jeszcze bardziej podkreśliło narastający problem.

Czy Iza Miko była molestowana?

W ostatnim czasie w świecie showbiznesu wyszło na jaw wiele faktów dotyczących molestowania kobiet przez znanych i wpływowych mężczyzn. Nasza polska aktorka Iza Miko, która już od wielu lat jest zagraniczną sławą, również przyznała się do częstych prób zachęcania jej do uzyskania pracy za coś więcej. Jednakże wbrew pozorom takie plany mężczyzn zawsze odpierała, opisując swoją historię. Mianowicie początki pracy gwiazdy w Hollywood wcale nie były takie proste, jednak do wszystkiego, co osiągnęła Iza, doszła ciężką pracą i trudem. Nigdy nie wybierała ona prostszej drogi. To właśnie dzięki takim przeżyciom artystka często odpiera próby molestowania, co prowadzi do wielu intratnych kontraktów dla jej kariery w wielkim świecie.

 

sukienka z dekoltem v
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki izabellamiko

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki koktajlowe” color=”czarny”]

Sukienka z dekoltem na plecach czyli wyjściowe looki Izy Miko

Izabella Miko to drobna filigranowa aktorka, która bez względu na to, co włoży, zawsze prezentuje się świetnie. Dlatego też sukienka z dekoltem w łódkę, którą założyła na wywiad do programu ,,Gwiazdy Cejrowskiego” zrobiła taką furorę. Wystarczy tylko spojrzeć na poniższe wideo, udostępnione przez aktorkę na jej profilu na Instagramie, a od razu widzimy efekt tak kobiecej stylizacji. A mowa tu oczywiście o przepięknym podkreśleniu dekoltu, linii bioder oraz pleców sławy. Jedno jest pewne, iż z pewnością nie jedna polska gwiazda pozazdrościłaby jej figury oraz stylu. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż niezależnie od tego, czy będzie to biała, złota lub czerwona sukienka z dekoltem Izabella Miko, będzie prezentować się w niej niezwykle kobieco oraz delikatnie.

 

https://www.instagram.com/p/BfiLKTnHET5/?taken-by=izabellamiko

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”czarny”]