Opublikowano

Stylizacje

stylizacje

Męskie stylizacje na sylwestra

Męskie stylizacje sylwestrowe to częsty problem dla wielu Panów. Jednakże wbrew pozorom nie jest to aż tak trudny dylemat, gdyż wystarczy założyć klasyczny smoking i już gotowe. Taki też look prezentujemy poniżej. Poza czarnym garniturem znajdziemy w nim białą koszulę, elegancką muchę, skórzany pasek oraz buty biznesowe. Natomiast w sytuacji, kiedy wybieramy się na kameralną imprezę sylwestrową do znajomych, dobrym rozwiązaniem będą ciemne materiałowe spodnie, a także wygodna koszula. Taki zestaw z pewnością będzie wyglądał niezwykle męsko i szykownie.

stylizacje
Marynarka, spodnie, koszula, mucha, pasek oraz buty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki weheartit.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”koszule” color=”bialy”]

Stylizacje męskie garniturowe

Wielu mężczyzn często nie wie, na jakie okazje zakładać zestawy garniturowe. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nie zawsze wypada wyglądać aż tak elegancko i szykownie jak w marynarce, spodniach, koszuli i krawacie. Warto więc wiedzieć, kiedy oraz na jakie okazje nosić tego typu zestawy. Pierwszym co może nam się kojarzyć z takimi stylizacjami, jest praca w biurze, gdzie są one obowiązkowym lookiem doskonale wpisującym się w dress code każdej firmy. Jednakże, kiedy wybieramy się na przyjęcie do znajomych, rodziny czy do teatru wcale nie musimy rezygnować z takich połączeń, wystarczy jedynie urozmaicić je np. o koszule w modne wzory, bądź marynarkę, spodnie czy krawat w ciekawym kolorze.

Eleganckie stylizacje męskie

Z każdym sezonem zmieniają się trendy w modzie męskiej. Warto więc odpowiednio dopasować do nich męskie stylizacje. Oto nasz pomysł na jedną z nich. Składa się ona z granatowej marynarki, która idealnie współgra z błękitną koszulą, a także beżowymi spodniami materiałowymi. Ponadto znajdziemy w niej akcesoria w najmodniejszych fasonach i kolorach. Mowa tu oczywiście o zamszowych oksfordkach, brązowym pasku wraz z niezwykle designerskim srebrnym zegarkiem z niebieską tarczą. A jak Wam podoba się taki zestaw?

stylizacje męskie
Marynarka, spodnie, koszula, pasek, zegarek oraz oksfordki dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki google.es

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”zegarki”]