Opublikowano

Stylizacje jeansy

jeansy stylizacje płaszcz

Stylizacje jeansy na różne okazje

Lubisz nosić jeansy? Pewnie niema każda dziewczyna i kobieta odpowie twierdząco na to pytanie. Jeansy to obowiązkowa pozycja w szafie każdej z nas. Uwielbiamy nosić je na co dzień, na wyjątkowe wyjścia oraz do pracy. Z czym najlepiej jest łączyć jeansy? Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na ten dylemat, gdyż jeansy wyglądają świetnie ze wszystkim – z koszulą, ze swetrem, z t-shirtem albo z elegancką bluzką czy topem. Zawsze dodają stylu i wpisują się w trendy. Przykładowo, obecnie najmodniejsze są marmurkowe jeansy, których design przyciąga wzrok. Stylizacje jeansy to coś czego szuka wiele z nas. Oto kilka naszych inspiracji:

Stylizacje jeansy:

Jeansy i brąz

jeansy stylizacje płąszcz
Jeansy stylizacje płaszcz / powyższe ubrania znajdziesz na Zalando / zdjęcie udostępnione na Pinterest przez Outfits Hunter

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”tp721n07y-k11;iv421u001-o11;6ca11a003-a11″]

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”fs151h04v-o11;k4851m00e-f11;ej351l00a-f11″]

Powyższa stylizacja udowadnia, że materiał jeansowy świetnie wygląda z brązem. Modne w tym sezonie, poszarpane damskie jeansy rurki zostały tutaj połączone z czarnym golfem oraz z brązowym płaszczem lub długim żakietem. Do tego, pomysłowo, można dopasować białe sneakersy oraz elegancką, brązową torebkę. Takie pomieszanie stylów może zaowocować czymś naprawdę wyjątkowym i kreatywnym. Całość uzupełnij jeszcze biżuterią.

Jeansy boyfriend

jeansy stylizacje kurtki
Jeansy stylizacje kurtka / powyższe ubrania znajdziesz na Zalando / zdjęcie udostępnione na Pinterest przez Heather Bourne

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”tp721n037-k11;tp721j045-a11;iv421g00n-q11″]

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”mk111b03n-q11;lo951h05c-q11;k1151l00n-f11″]

A co powiesz na jeansy typu boyfriend? Świetnie wyglądają w wielu stylizacjach. Może na je na przykład zestawić z biała, koronkową bluzką oraz z czarną kurtką skórzaną.  Do tego załóż klasyczne, czarne szpilki oraz, w zależności od okazji, dobierz kopertówkę lub torebkę kuferek. Stylizację możesz uzupełnić za pomocą złotej biżuterii.

Wiesz już z czym nosić jeansy? Mam nadzieję, że powyższe “stylizacje jeansy” nieco cię zainspirowały i stworzyć coś niesamowitego! Poniżej znajdziesz jeszcze kilka, ciekawych modeli jeansów:

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”15″ category=”kobiety” tag=”jeansy”]