Opublikowano

Stylizacje gwiazd z Gali Fryderyków 2017!

stylizacje gwiazd

Stylizacje gwiazd 2018, 2017, 2016…

Fryderyki to wydarzenie muzyczne, które nagradza twórców już od 1995 roku. Pierwsza gala była niepodważalnym sukcesem zespołów takich jak Hey lub Varius Manx, czy też wokalistki Kasi Kowalskiej. Obecnie cała impreza prezentuje się spokojnie oraz elegancko, jednak nie zawsze tak było. A wszystko zaczynało się od sprzeciwu wielu osób związanego z nazwą i wyglądem statuetki, która obecnie ma już trzecią wersję. Jednakże dzisiaj poza rozgłosem wśród sław całe wydarzenie jest transmitowane w telewizji oraz niezwykle wyczekiwane przez rzesze widzów. Z kolei gwiazdy, pojawiające się na gali zawsze chcą zaprezentować się jak najlepiej, co niestety nie zawsze dobrze im wychodzi, a ich kreacje są zapamiętywane na lata. A jak prezentowały się w stylizacje gwiazd w 2017 roku?

Najlepsze stylizacje gwiazd na gali Fryderyków 2017

Jeśli chodzi o perełki modowe wśród stylizacji gwiazd na gali wręczenia Fryderyków 2017, to jedną z nich jest z pewnością kobieca sukienka Magdaleny Boczarskiej w pastelowym odcieniu. Nie możemy również zapomnieć o bawiącej się modą Margaret, która włożyła długą kreację z motywem węża oplatającego jej sylwetkę, co jak zawsze podkreślało o szaleństwo i oryginalność wokalistki. Jednak wbrew pozorom nie każdemu udało się dobrać idealny zestaw. O czym najlepiej świadczy różnorodność faktur, kolorów oraz tkanin, jakie w swojej stylizacji posiadała twórczyni piosenki z czołówki ,,Drugiej szansy” Bovska. A jak Wam podobają się poniższe zestawy?

 

stylizacje gwiazd
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki bovska, margaret_official i missbrodka

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”czerwony”]

Najgorsze stylizacje gwiazd

Gala Fryderyków poza dziwnymi i wyszukanymi kreacjami zawsze obfituje również w nie do końca trafione pomysły na modę. Jednym z przykładów takich outfitów jest kreacja wieczorowa młodej wokalistki Natalii Nykiel, która na ten wieczór postanowiła postawić na luźny styl. Co wbrew pozorom okazało się złym pomysłem. A wszystko za sprawą zwiewnej białego zestawu, przypominającego zmięte prześcieradło, a nie wyjściowy i szykowny look zakrywający kobiece kształty piosenkarki. Kolejnym niezbyt udanym pomysłem jest, co prawda elegancki oraz seksowny garnitur dziennikarki, a także prezenterki telewizyjnej Pauliny Chylewskiej, w efekcie tworzący nudną, mało zaskakującą kreację wieczorową.

 

stylizacje gwiazd
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki offtherecordpl i chylewska

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki”]