Ślub Dody kosztował fortunę za co tyle zapłaciła?

klikmoda.pl  Stylizacje   Stylizacje damskie   Ślub Dody kosztował fortunę za co tyle zapłaciła?

Ślub Dody kosztował fortunę za co tyle zapłaciła?

suknia ślubna

Wesele Dody kosztowało ją fortunę

Wbrew pozorom tajemniczy ślub oraz kameralne wesele Dody i Emila Stępnia, wcale nie musiało oznaczać mniejszych wydatków na oprawę techniczną. Na co najlepszym dowodem jest miejsce, w jakim wszystko się odbyło. A było to w romantycznym, ale przede wszystkim jednym z najdroższych kurortów w Hiszpanii o nazwie Marbella. To właśnie tam para zakochanych 14 kwietnia 2018 roku powiedziała sobie sakramentalne ,,tak”. Tuż po ceremonii również w tym samym miejscu odbyło się przyjęcie weselne i poprawiny. Jeśli z kolei chodzi o hotel Villa Padierna Palace, gdzie zatrzymali się ukochani, to miała tam miejsce ich sesja ślubna, z której kilka zdjęć wokalistka udostępniła na swoim Instagramie informując fanów o zmianie statusu związku na mężatka. Oczywiście zaraz po hucznym ogłoszeniu tego wydarzenia wszyscy skupili się na miejscu oraz kwocie, jaką para wydała na świętowanie. A w jej przypadku wybór najdroższego hotelu, pełnego udogodnień takich jak pole golfowe, kort tenisowy, liczne sadzawki i baseny, klimatyzacja w każdym pokoju, a do tego wszystkiego bogata oferta zabiegów SPA wskazywał na wysokie koszty. Sięgały one aż 8309 złotych za willę z sypialnią, prywatnym basenem oraz wstępem do spa, na które nowożeńcy z pewnością się zdecydowali.

 

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam – wybaczcie mi, ale było warto ? Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka ? Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”biały”]

Suknia ślubna syrena warta kilkadziesiąt tysięcy euro

Dwa dni po ślubie w Doda ujawniła w mediach miejsce zakupu swojej kreacji ślubnej. Ku zdziwieniu wielu fanów piosenkarki zdecydowała się ona na warszawski salon Madonna Fashion, a nie tak jak większość sław na zagraniczną markę. Jednakże wbrew pozorom jej kreacja wcale nie przyniosła jej modowego pecha, ponieważ swoim krojem i fasonem suknia ślubna koronka olśniła wszystkich wielbicieli wokalistki, ale przede wszystkim jej wybranka. Ponadto pomimo zakupu kreacji w kraju Doda wcale nie oszczędzała, gdyż wydała na nią 25 tysięcy euro, czyli około 105 000 złotych. Jedno jest jednak pewne, iż zdecydowanie suknia ślubne Madonna była warta swojej ceny, gdyż jej wyjątkowy dekolt, kwiatowe koronkowe zdobienia, a także długi seksowny welon prezentowały się wyjątkowo. Dodatkowym zaskoczeniem dla wszystkich był wybrany przez Dodę krój, który był zupełnym przeciwieństwem jej codziennych odważnych oraz pokazujących wiele stylizacji wyjściowych.

 

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki”]

Brak komentarzy
Dodaj komentarz: