Pokochałyście ten różowy płaszcz Ewy Chodakowskiej? Znalazłyśmy identyczny za 150 zł

klikmoda.pl  Stylizacje   Stylizacje damskie   Pokochałyście ten różowy płaszcz Ewy Chodakowskiej? Znalazłyśmy identyczny za 150 zł

Pokochałyście ten różowy płaszcz Ewy Chodakowskiej? Znalazłyśmy identyczny za 150 zł

różowy płaszcz

Ewa Chodakowska jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce

Ewa Chodakowska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek fitness. Przez ten czas udało jej się pozyskać tysiące fanów, wśród których nie braknie zadowolonych z ćwiczeń z Ewą kobiet. Jednakże w ostatnim czasie postanowiła ona podbić świat internetu i jeszcze bardziej zbliżyć się w ten sposób do ludzi. A wszystko to za sprawą Instagrama, służącego sławie jako komunikator z obserwatorami oraz miejsce, w którym Chodakowska może pokazać wszystkim, jaka jest na co dzień. Tym sposobem udało jej się zdobyć nie tylko rozgłos dla swojej działalności, ale również uzyskać miano jednej z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Na co najlepszym dowodem jest stworzenie przez trenerkę drugiego konta na Instagramie o nazwie Chodastyle, gdzie przy współpracy ze znanymi brandami prezentuje ona fanom modne stylizacje oraz pomysły na niepowtarzalne kreacje. A czy Wy odwiedziłyście już profil Ewy Chodakowskiej w internecie? Jeśli nie, to najwyższa pora to zrobić i zainspirować się jej stylem.

 

różowy płaszcz

Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki chodakowskaewa

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”płaszcze zimowe”]

Różowy płaszcz zimowy w stylu Ewy Chodakowskiej

Różowy płaszcz Chodakowskiej w ostatnim czasie rozkochał w sobie tysiące polek. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż płaszcz różowy jest doskonale ocieplony, a jego kobiece futerko doskonale podkreśla kształty każdej z nas. Jego dodatkowym atutem jest także odcień, który idealnie dopasowuje się do każdego outfitu, czyniąc go delikatnym i subtelnym. Poniżej możecie zobaczyć jeden z pomysłów trenerki na jego zestawienie w jej ulubionym stylu, czyli elegancji z nutką sportowego charakteru. A poza płaszczem składa się on z wygodnych jasnych jeansów wraz z białym t-shirtem z kolorowym nadrukiem. Poza nimi w looku Ewy nie brak również ciepłych oraz praktycznych czarnych sznurowanych botek, idealnie współgrających z czapką z trendy pomponem. Cała stylizacja wygląda wprost olśniewająco i z pewnością sprawdzi się podczas wszystkich codziennych wyzwań.

 

różowy płaszcz

Produkty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki chodakowskaewa

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”płaszcze” color=”różowy”]

Brak komentarzy
Dodaj komentarz: