Opublikowano

Jak nosić męskie spodnie baggy

Spodnie baggy męskie – hit czy kit?

Jeśli interesujesz się modą, to z pewnością słyszałeś o spodniach typu baggy. Jest to fason spodni o obniżonym stanie i kroku. Modę na te spodnie zawdzięczamy skejtowej subkulturze, od której wszystko się zaczęło. Zazwyczaj wykonane są z jeansy lub z dresowego materiału. Spodnie dresowe baggy mogą okazać się doskonałym wyborem na co dzień, kiedy chcesz czuć się mega komfortowo i zarówno wyglądać stylowo. A jak nosić męskie spodnie baggy? Jeśli nie masz pomysłu na stylizacje z nimi, a bardzo chcesz spróbować, to może poniższe stylizacje nieco cię zainspirują:

Czarne spodnie baggy dresowe

czarne spodnie baggy
Jak nosić męskie spodnie baggy / Powyższe ubrania znajdziesz na Zalando / Zdjęcie udostępnione na Pinterest przez D Chance LeBeaux

 

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”a1822e00g-q11;p0q22s001-q11;tp822t000-k11″]

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”ks112b04h-a12;bo152b00n-q11;fs152l011-q11″]

Najbardziej popularnym wyborem wśród mężczyzn są czarne spodnie typu baggy wykonane z dresowego materiału. Łatwo je wpleść w casualowe stylizacje, czego dowodem jest powyże zestawienie. Spodnie zostały tutaj połączone z czarną bluzą z kapturem oraz z jeansową kurtką o kożuchowym ociepleniu. Do tego dopasowano białe sneakersy oraz czarną czapkę. My dobraliśmy jeszcze stylową czarną męską bransoletkę.

Spodnie jeansowe baggy

jeansowe spodnie baggy
Jak nosić męskie spodnie baggy / Powyższe ubrania znajdziesz na Zalando / Zdjęcie udostępnione na Pintrest przez Lorato Khoase

 

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”gs122g0bk-k11;be922o001-a11;cf522b009-k11″]

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”se212a00y-909;ska52m000-d11;mii52l000-o11″]

A jak nosić męskie spodnie baggy wykonane z jeansu? Tutaj możemy nieco pobawić się stylami i stworzyć stylizację w rodzaju casual smart. Jeansowe baggy możesz zestawić z elegancką marynarką oraz z białym t-shirtem. Do tego dodaj czarne lub brązowe półbuty ze skóry oraz stylowe dodatki w postaci modnego zegarka i męskiej biżuterii. Idealna stylizacja na randkę lub nawet i do pracy.

Spodnie baggy męskie sklep internetowy

Gdzie kupić ładne spodnie typu baggy? Najładniejsze modele z łatwością znajdziesz w odzieżowych sklepach internetowych, które posiadają wiele ciekawych promocji i zniżek na modele znanych marek. Warto sprawdzić!

 

Wiesz już, jak nosić męskie spodnie baggy? A może masz swoją własną wersję stylizacji? Poniżej znajdziesz jeszcze mały przegląd, gdzie możesz upolować spodnie baggy moro albo spodnie baggy męskie rurki lub zdecydować się na klasyczne modele:

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”30″ category=”mężczyźni” tag=”spodnie-dresowe”]