Opublikowano

Natalia Siwiec wozi córeczkę w wózku za 15 tys. A jakie ono ma ciuszki!

wózek dziecięcy

Wózek dziecięcy

Młoda mama Natalia Siwiec uwielbia rozpieszczać swoją córeczkę Mię. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest ona jej pierwszym, długo wyczekiwanym skarbem. Dlatego też wszystkie niezbędne akcesoria takie, jak wózek dziecięcy lub nosidełko gwiazda kupuję w oszałamiająco wysokich cenach. Oczywiści poza prestiżem danych przedmiotów, wybiera je ona pod względem praktyczności oraz za sprawą ich najwyższej jakości wykonania i wytrzymałości. Jedno jest pewne, że mała Mija z pewnością od niemowlaka poza miłością rodziców jest otoczona wieloma luksusowymi akcesoriami dla dzieci.

wózek dziecięcy
Bluza, t-shirt, nerka, jeansy, buty oraz okulary dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki nataliasiwiec.official

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”dzieci” tag=”sukienki”]

Ubranka dziecięce

Od kiedy Natalia Siwiec została mamą, odzież dziecięcą ceni w szczególności za wytrzymałe materiały oraz najwyższą jakość ich wykonania. Poza nimi zwraca ona również uwagę na modne kroje danych ubranek, a także na wygodę jej malutkiej córeczki. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że Mija w każdej stylizacji wygląda przesłodko i szczęśliwie. Zresztą wystarczy spojrzeć na poniższe zestawy, których poszczególne elementy zostały zaprojektowane przez światowej sławy projektantów. A jak wam podobają się takie rozwiązania modowe dla ślicznej Mii?

Ubrania dziecięce
Ubranka dziecięce dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki nataliasiwiec.official

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”dzieci” tag=”odzież”]

Akcesoria dla dzieci

Natalia Siwiec w akcesoriach do swojej córeczki nie mogła zapomnieć również o łóżeczko, w przepięknych dziewczęcych pastelowych kolorach. To właśnie nim gwiazda chwali się swoim fanom na profilu na Instagramie. Poza nim do wyposażenia pokoju małej Mii możemy zaliczyć przeróżne mebelki, w delikatnych odcieniach tak jak w przypadku niezbędnych przyborów do niemowlęcia. A wśród nich dziewczynka posiada przeróżne kocyki, śpiworki, śpioszki, wraz z praktycznymi śliniaczkami i smoczkami. Wszystkie te dodatki zaprezentowaliśmy na poniższej fotografii. Warto więc pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu wyprawki naszego niemowlaka, tak jak zrobiła to Natalia Siwiec, tuż przed planowanym porodem.

natalia siwiec łóżeczko
Śpiworki, śpioszki oraz śliniaczki dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki nataliasiwiec.official

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”dzieci” tag=”akcesoria”]