Opublikowano

Najdroższe pierścionki zaręczynowe celebrytów!

Bezcenne, a zarazem najdroższe złote pierścionki zaręczynowe gwiazd

Dla każdej z nas zaręczyny to jedyny i niepowtarzalny moment w życiu. Jednak w przypadku niektórych sław wiążę się on również z kosztownym modelem pierścionka, o który muszą bardzo dbać. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż zgubić lub zostać okradzionym z tak cennego podarunku byłoby czymś strasznym dla przyszłej Panny Młodej. Dlatego też na wypadek takich lub innych niepożądanych zdarzeń gwiazdy często ubezpieczają swoje pierścionki zaręczynowe z brylantem.

Pierścionki zaręczynowe białe złoto przekazywane z pokolenia na pokolenie

Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy księżnej Diany jest jednym z najcenniejszych klejnotów, jakie znajdują się w kolekcji drogocennej biżuterii rodziny królewskiej. Obecnie w jego posiadaniu jest żona księcia Williama – Kate Midleton. To właśnie ona nosi na palcu nie tyle cenną pod względem wartości, ile tradycji oraz wspomnień pamiątkę. Z kolei w przypadku małżonki drugiego z braci Harry’ego niestety podczas zaręczyn nie było już tak drogocennego historycznie podarunku. Jednak wbrew pozorom trzeba przyznać, że przyszły narzeczony odpowiednio zadbał o wyjątkowy pierścionek zaręczynowy dla swojej wybranki Meghan Markle. Udało mu się wybrać dwa przepiękne diamenty z kolekcji księżnej Diany, a także oprawić je odpowiednio, co doceniła wybranka Harry’ego, nie mogła powstrzymać się od wzruszenia podczas zaręczyn.

https://www.instagram.com/p/Bd8uhhBB_ds/?taken-by=katemidleton

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”pierścionki” color=”złoty”]

Pomysł na zaręczyny i poszukiwanie wyjątkowego pierścionka

Kolejną wyjątkową historią związaną z zaręczynami może pochwalić się najsławniejsza para w show-biznesie na całym świecie. Mowa tu oczywiście o Angelinie Jolie i Bradzie Pittcie. A wszystko za sprawą wyjątkowego pomysłu na projekt pierścionka, nad którym Brad pracował aż trzy lata. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że jego wybranka odpowiedziała mu ,,tak”.

Najdroższe pierścionki zaręczynowe na świecie

Najdroższym jak dotąd pierścionkiem zdobiącym dłonie gwiazdy jest model zaręczynowy dla Beyonce od Jay Z. Nie ma tu nic dziwnego, ponieważ jego wartość jest szacowana na 5 milionów dolarów, więc jest to szokująca kwota. Jednak w naszym kraju także nie brak drogocennych błyskotek na zaręczyny. Na co najlepszym dowodem jest Joanna Krupa, która już po raz drugi otrzymała od swojego kolejnego narzeczonego klejnot wart wysokie sumy.

 

pierścionek zaręczynowy
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannakrupa

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”pierścionki” color=”srebrny”]