Opublikowano

Miley Cyrus była królową kiczu. Jej bordowa sukienka zaskoczyła wszystkich!

bordowa sukienka

Czy Cyrus w końcu dojrzała?

Miley Cyrus swoją karierę muzyczną zaczynała grając tytułową rolę w serialu ,,Hannah Montana”. To właśnie dzięki niej świat już od najmłodszych lat wokalistki zakochał się w jej głosie. Nie ma w tym więc nic dziwnego, że pozyskała ona wielu fanów. Jednakże wbrew temu, kreowana była jej postać w produkcji, talent muzyczny i pomysł na pracę na scenie Miley miała zupełnie odmienny niż bohaterka, w którą się wcielała. Chodzi tu oczywiście o kontrowersyjne stylizacje, w jakich prezentowała się światu, a czasami nawet ich brak. Wiadomo, udało jej się rozsławić swój głos na całym świecie. Jednak została jej przypięta łatka kiczowatej i nieprzebierającej w szokujących środkach na zrobienie kariery gwiazdy. Kolosalną zmianą była więc stylizacja, w jakiej zaprezentowała się ona na 60. ceremonii wręczenia nagród muzycznych Grammy 2018.

Bordowa sukienka rozkloszowana w stylu Miley Cyrus

Miley Cyrus już od początku swojej kariery uwielbiała kontrowersyjne pomysły na outfity. To właśnie z powodu takiego wizerunku wiele gwiazd na Grammy 2018 nie mogło oderwać wzroku od jej obu stylizacji. Pierwsza z nich to bordowa sukienka ze zwiewnym rozkloszowanym dołem, a także seksownym i kobiecym dekoltem. Takiego wyboru kreacji scenicznej nie spodziewał się nikt, dlatego szybko udało jej się przyćmić w muzycznym duecie Eltona Johna. Ponadto, jeżeli chodzi o temat: bordowa sukienka dodatki, to jest to kolejne zaskoczenie, gdyż piosenkarka postawiła jedynie na mało widoczne szpilki i nic poza nimi. Jedno jest pewne, iż nigdy dotąd nie zaprezentowała się ona światu z taką gracją i elegancją.

 

bordowa sukienka
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki cattymoonlight

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”czerwony”]

Bordowa rozkloszowana sukienka, a później elegancki kombinezon

Kolejnym powodem do zaskoczenia dla fanów i gwiazd, znajdujących się na ceremonii była druga kreacja Miley, czyli czarny kombinezon. Wyróżniała go dystyngowana góra, zestawiona z butami na srebrnych połyskujących słupkach. Całemu lookowi szyku dodawała biała róża, którą artystka trzymała w dłoniach. Takiej przemiany nie spodziewał się więc nikt. Czyżby gwiazda w końcu dojrzała i postanowiła zmienić swój szokujący wizerunek, na uosabiający kobiece piękno w delikatny oraz dystyngowany sposób. A jak Wy myślicie, czemu podczas Grammy 2018 Miley Cyrus włożyła takie kreacje?

 

bordowa sukienka
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki cattymoonlight

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”spodnie materiałowe” color=”czarny”]