Miley Cyrus była królową kiczu. Jej bordowa sukienka zaskoczyła wszystkich!

klikmoda.pl  Stylizacje   Stylizacje damskie   Miley Cyrus była królową kiczu. Jej bordowa sukienka zaskoczyła wszystkich!

Miley Cyrus była królową kiczu. Jej bordowa sukienka zaskoczyła wszystkich!

bordowa sukienka

Czy Cyrus w końcu dojrzała?

Miley Cyrus swoją karierę muzyczną zaczynała grając tytułową rolę w serialu ,,Hannah Montana”. To właśnie dzięki niej świat już od najmłodszych lat wokalistki zakochał się w jej głosie. Nie ma w tym więc nic dziwnego, że pozyskała ona wielu fanów. Jednakże wbrew temu, kreowana była jej postać w produkcji, talent muzyczny i pomysł na pracę na scenie Miley miała zupełnie odmienny niż bohaterka, w którą się wcielała. Chodzi tu oczywiście o kontrowersyjne stylizacje, w jakich prezentowała się światu, a czasami nawet ich brak. Wiadomo, udało jej się rozsławić swój głos na całym świecie. Jednak została jej przypięta łatka kiczowatej i nieprzebierającej w szokujących środkach na zrobienie kariery gwiazdy. Kolosalną zmianą była więc stylizacja, w jakiej zaprezentowała się ona na 60. ceremonii wręczenia nagród muzycznych Grammy 2018.

Bordowa sukienka rozkloszowana w stylu Miley Cyrus

Miley Cyrus już od początku swojej kariery uwielbiała kontrowersyjne pomysły na outfity. To właśnie z powodu takiego wizerunku wiele gwiazd na Grammy 2018 nie mogło oderwać wzroku od jej obu stylizacji. Pierwsza z nich to bordowa sukienka ze zwiewnym rozkloszowanym dołem, a także seksownym i kobiecym dekoltem. Takiego wyboru kreacji scenicznej nie spodziewał się nikt, dlatego szybko udało jej się przyćmić w muzycznym duecie Eltona Johna. Ponadto, jeżeli chodzi o temat: bordowa sukienka dodatki, to jest to kolejne zaskoczenie, gdyż piosenkarka postawiła jedynie na mało widoczne szpilki i nic poza nimi. Jedno jest pewne, iż nigdy dotąd nie zaprezentowała się ona światu z taką gracją i elegancją.

 

bordowa sukienka

Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki cattymoonlight

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”czerwony”]

Bordowa rozkloszowana sukienka, a później elegancki kombinezon

Kolejnym powodem do zaskoczenia dla fanów i gwiazd, znajdujących się na ceremonii była druga kreacja Miley, czyli czarny kombinezon. Wyróżniała go dystyngowana góra, zestawiona z butami na srebrnych połyskujących słupkach. Całemu lookowi szyku dodawała biała róża, którą artystka trzymała w dłoniach. Takiej przemiany nie spodziewał się więc nikt. Czyżby gwiazda w końcu dojrzała i postanowiła zmienić swój szokujący wizerunek, na uosabiający kobiece piękno w delikatny oraz dystyngowany sposób. A jak Wy myślicie, czemu podczas Grammy 2018 Miley Cyrus włożyła takie kreacje?

 

bordowa sukienka

Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki cattymoonlight

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”spodnie materiałowe” color=”czarny”]

Brak komentarzy
Dodaj komentarz: