Męskie stylizacje do pracy

klikmoda.pl  Stylizacje   Stylizacje męskie   Męskie stylizacje do pracy

Męskie stylizacje do pracy

męskie stylizacje do pracy

Męskie stylizacje do pracy

Męskie stylizacje do pracy to częsty dylemat dla wielu Panów. Przede wszystkim głównie z powodu dress codu, w który nie każdy element odzieży idealnie się wpisuje. Mowa to oczywiście np. o obowiązkowym noszeniu skarpetek do obuwia, zakładaniu zbyt ciężkich wełnianych marynarek na lato, nieodpowiednim doborze koszuli czy spodni, a także czystych i schludnych butach, będących naszą wizytówką. Oto kilka porad, o których komponując swój zestaw do pracy, należy obowiązkowo pamiętać.

Czego nie zakładać do pracy?

Wielu Panów często w upalne dni uwielbia rozluźnić swój biurowy dress code. Nie zawsze jednak jest to pozytywnie odbierane przez współpracowników, a czasem może skutkować nawet uwagą od przełożonych. W tej sytuacji warto więc wiedzieć czego lepiej nie zakładać w słoneczne dni do pracy. Pierwszym przykładem jest koszula hawajska do pracy, którą możemy zastąpić stonowanym modelem z krótkimi rękawami. Zaś ją samą lepiej nosić na weekendowe wypady, gdzie z pewnością sprawdzi się doskonale. Jeśli natomiast chodzi o dolną część męskiej garderoby, to krótkie spodenki do pracy też nie są dobrym pomysłem. Przede wszystkim są one zbyt nieformalnym strojem, który zastąpiony długimi spodniami z lekkiego oraz przewiewnego materiału np. lnu równie dobrze pozwoli nam na wygodę w upalne dni. Z kolei w przypadku obuwia biurowego zasada mówi, że należy nosić jedynie modele, zakrywające palce. Oznacza to, iż wszelkiego rodzaju klapki, sandały oraz japonki do pracy zdecydowanie odpadają.

męskie stylizacje

Koszula, spodenki, japonki, T-shirt, japonki oraz okulary przeciwsłoneczne dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki
notey.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” color=”bialy” tag=”t-shirty”]

Modne stylizacje do pracy

Nie masz pomysłu na to, jak się ubrać do pracy? Nie ma w tym nic trudnego, gdyż wbrew pozorom modna i ekstrawagancka stylizacja do pracy, nie jest wcale trudna do zestawienia. Poniżej prezentujemy jej przykład, na który składają się zestawienia odcieni niebieskiego i brązu, symbolizujące elegancje, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm, których oczekują od nas nasi pracodawcy. Znajdziemy w niej granatowe materiałowe spodnie, błękitną koszulę z długimi rękawami, a także stylową marynarkę. Całość podkreślają dodatki takie jak poręczna torba, skórzane buty oraz ponadczasowy krawat. Taki look z pewnością doskonale wpisuje się w biurowy dress code.

męskie stylizacje do pracy

Marynarka, spodnie, torba, buty, koszula oraz krawat dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki stylishwife.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”marynarki” color=”brazowy”]

Brak komentarzy
Dodaj komentarz: