Opublikowano

Męskie stylizacje do pracy

męskie stylizacje do pracy

Męskie stylizacje do pracy

Męskie stylizacje do pracy to częsty dylemat dla wielu Panów. Przede wszystkim głównie z powodu dress codu, w który nie każdy element odzieży idealnie się wpisuje. Mowa to oczywiście np. o obowiązkowym noszeniu skarpetek do obuwia, zakładaniu zbyt ciężkich wełnianych marynarek na lato, nieodpowiednim doborze koszuli czy spodni, a także czystych i schludnych butach, będących naszą wizytówką. Oto kilka porad, o których komponując swój zestaw do pracy, należy obowiązkowo pamiętać.

Czego nie zakładać do pracy?

Wielu Panów często w upalne dni uwielbia rozluźnić swój biurowy dress code. Nie zawsze jednak jest to pozytywnie odbierane przez współpracowników, a czasem może skutkować nawet uwagą od przełożonych. W tej sytuacji warto więc wiedzieć czego lepiej nie zakładać w słoneczne dni do pracy. Pierwszym przykładem jest koszula hawajska do pracy, którą możemy zastąpić stonowanym modelem z krótkimi rękawami. Zaś ją samą lepiej nosić na weekendowe wypady, gdzie z pewnością sprawdzi się doskonale. Jeśli natomiast chodzi o dolną część męskiej garderoby, to krótkie spodenki do pracy też nie są dobrym pomysłem. Przede wszystkim są one zbyt nieformalnym strojem, który zastąpiony długimi spodniami z lekkiego oraz przewiewnego materiału np. lnu równie dobrze pozwoli nam na wygodę w upalne dni. Z kolei w przypadku obuwia biurowego zasada mówi, że należy nosić jedynie modele, zakrywające palce. Oznacza to, iż wszelkiego rodzaju klapki, sandały oraz japonki do pracy zdecydowanie odpadają.

męskie stylizacje
Koszula, spodenki, japonki, T-shirt, japonki oraz okulary przeciwsłoneczne dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki
notey.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” color=”bialy” tag=”t-shirty”]

Modne stylizacje do pracy

Nie masz pomysłu na to, jak się ubrać do pracy? Nie ma w tym nic trudnego, gdyż wbrew pozorom modna i ekstrawagancka stylizacja do pracy, nie jest wcale trudna do zestawienia. Poniżej prezentujemy jej przykład, na który składają się zestawienia odcieni niebieskiego i brązu, symbolizujące elegancje, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm, których oczekują od nas nasi pracodawcy. Znajdziemy w niej granatowe materiałowe spodnie, błękitną koszulę z długimi rękawami, a także stylową marynarkę. Całość podkreślają dodatki takie jak poręczna torba, skórzane buty oraz ponadczasowy krawat. Taki look z pewnością doskonale wpisuje się w biurowy dress code.

męskie stylizacje do pracy
Marynarka, spodnie, torba, buty, koszula oraz krawat dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki stylishwife.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”marynarki” color=”brazowy”]