Opublikowano

Małgorzata Rozenek-Majdan otwarcie o ciąży! Marzy o trzecim dziecku!

małgorzata rozenek-majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o trzecim dziecku

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są małżeństwem od ponad roku. Obecnie wychowują oni Stasia i Tadzia, czyli synów Małgosi z poprzedniego małżeństwa. Jednak nie ukrywa ona, że jej marzeniem jest trzecie dziecko, najlepiej córeczka.

,,Nie ukrywam, że marzę o dziecku. Na pewno córka byłaby większym wyzwaniem wychowawczym niż syn” – zdradziła.

Pomimo to Rozenek-Majdan nie stara się niczego zakładać ani planować, a czekać z cierpliwością na to, co przyniesie jej życie. Zresztą gwiazda sama przyznaje, że na razie musi unormować styl życia. Będzie to teraz dużo prostszy proces, ponieważ skończyły się nagrania do wspólnego programu małżonków ,,Iron Majdan”.

Czy uda jej się zajść w ciąże?

W przypadku obu synów Małgosia nie ukrywa swoich problemów z zajściem w ciąże. Mówi ona otwarcie, iż przyszli oni na świat dzięki metodzie in vitro. Jak będzie tym razem? Jak to mówi gwiazda, czas pokaże, czy dane jej będzie zostać matką po raz trzeci.

 

rozenek
Źródło: instagram.com: m_rozenek

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”swetry”]

Zimowe stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan

W zimowych stylizacjach Małgorzaty Rozenek-Majdan zawsze dużo się dzieje. A wszystko za sprawą tego, że uwielbia ona bawić się modą na każdym kroku. Dlatego też jej outfity zawsze są różne i pełne kobiecości. Wystarczy spojrzeć na poniższy zestaw, w którym rockowy pazur zdecydowanie wysuwa się na pierwszy plan. Jednakże dzięki białemu luźnemu oversizowemu swetrowi cały look wygląda delikatnie oraz seksownie. Poza nim w stylizacji znajdziemy czarne rurki, z połyskującej skóry, świetnie prezentujące się w połączeniu z modnymi botkami na paski ze srebrnymi akcentami. W takiej kreacji nie mogło zabraknąć również praktycznej dużej i pakownej torby, wraz z niezbędnym zegarkiem z czarną tarczą. Takie połączenie to zdecydowanie uosobienie praktycznego stylu, podkreślającego charakter wraz z kobiecością Małgosi Rozenek-Majdan. Warto więc zainspirować się jej pomysłami na zimowe stylizacje. A czy Wam przypadło do gustu takie zestawienie?

 

majdan
Źródło: instagram.com: m_rozenek Produkty dostępne na stronie zalando.pl

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”spodnie”]