Opublikowano

Liszowska wyglądała tak. Nie uwierzycie jak się zmieniła!

Joanna Liszowska przed metamorfozą

Joanna Liszowska to niezwykle znana aktorka, która posiada niezliczoną liczbę fanów. Jednakże ze względu na swoje krągłości nie zawsze potrafi odpowiednio dopasować stylizacje do swojej sylwetki. Często możemy to zauważyć na wielu premierach, galach czy uroczystych bankietach. Jednym z przykładów nie do końca dopasowanego looku jest poniższe zestawienie. Składa się na nie koronkowa sukienka, która w tym przypadku dodaje Liszowskiej kilogramów oraz bardzo wyraziste złote dodatki takie jak szpilki, kopertówka oraz biżuteria. Gwiazda jednakże lubi także eksperymentować z modą i prezentować coraz to inne metamorfozy swojego wyglądu. Poniżej możemy zobaczyć najnowszą z nich.

liszowska
Sukienka, biżuteria, kopertówka oraz szpilki dostępne na zalando.pl. Zdjęcie udostępnione na pinterest.com dzięki plotek.pl

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki”]

Joanna Liszowska po metamorfozie

Gwiazda w przeciągu ostatnich tygodni postanowiła dokonać w swoim wyglądzie kolejnej metamorfozy. Polega ona na delikatnym przyciemnieniu odcieniu włosów, a także dodaniu swojej twarzy efektu młodej i promienistej cery poprzez założenie okularów. W poniższej stylizacji aktorka pokusiła się również na podkreślenie swojej twarzy delikatniejszą niż zwykle burzą loków. Jaki jest efekt takiej przemiany? Oceńcie to same.

liszowska
Okulary oraz szaliki dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannaliszowskaofficial

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”okulary przeciwsłoneczne”]

Trendy stylizacje Joanny Liszowskiej po zmianie

Liszowska poza wyrazistym rozświetleniem i wizualnym odmłodzeniem swojej twarzy przeszła jeszcze jedną metamorfozę. A mowa tu oczywiście o zgubieniu przez gwiazdę kilku zbędnych kilogramów, co pozwoliło jej na odważną bieliźnianą sesję zdjęciową, z której jedno ze zdjęć zaprezentowaliśmy poniżej. Jeśli natomiast chodzi o zmiany w stylu gwiazdy, to nie do ukrycia jest jej powrót do bardziej dopasowanych ciuszków. Są one jej ulubieńcami od wielu lat, jednakże w ostatnim czasie Liszowska częściej wybierała dla siebie outfity w trendy luźnym stylu oversize. A przecież jak widzimy na poniższej fotografii w seksownej długiej dopasowanej sukience z rozcięciem na nodze, prezentuje się niezwykle seksownie i kobieco.

liszowska
Zdjęcie udostępnione na pinterest.com dzięki AFPHOTO Warsaw oraz aleseriale.pl

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”szaliki”]