Opublikowano

Kylie Jenner tak wygląda po ciąży! Włożyłybyście taki crop top?

crop top

Kylie Jenner ukrywała ciąże przed fanami

Od kiedy tylko wieści o ciąży Kylie Jenner trafiły do mediów, jej fani wyczekiwali na komentarz w tej sprawie. Jednakże wbrew pozorom gwiazda wcale nie miała na ten temat nic do powiedzenia. Co więcej, postanowiła ona odciąć się od portali takich jak Instagram i nie publikować tam zdjęć ani informacji potwierdzających jej ciążę. Dla fanów Kylie był to ogromny szok, dlatego w internecie możemy natrafić na jej pojedyncze fotografie z brzuszkiem zrobione ukradkiem przez paparazzi.

Zdjęcie Stormi podbija Instagram

Pierwszą zajawką w mediach o narodzinach córki Kylie Jenner i rapera Travisa Scotta, było zdjęcie rączki malutkiej Stormi Webster, które pojawiło się na Instagramie na początku lutego 2018 roku. To właśnie ono zawładnęło wirtualnym światem. A mowa tu oczywiście o rekordowej liczbie (jeżeli chodzi o ten portal) polubień, jaką było ponad 17 500 000 reakcji internautów. Taki wynik sprawił tym samym, że fotografia stała się hitem na całym świecie, a Kylie Jenner znów wróciła do publikacji newsów ze swojego życia w sieci. A jak Wam podoba się malutka Stormi?

 

crop top
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki kyliejenner

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”t-shirty”]

Czarny crop top z długim rękawem tuż pod ciąży

Filmik udostępniona przez Kylie Jenner na jej profilu na Snapchacie to kolejny szok nie tylko dla internautów, ale kobiet będących tuż po porodzie. A chodzi tu oczywiście o krótki crop top, podkreślający idealny płaski i umięśniony brzuch gwiazdy, który wcale nie wyglądał na, jak to twierdzi sława miesiąc po porodzie. Ponadto dodatkowym atutem na wideo Kylie jest perfekcyjnie wyrzeźbiona sylwetka. Trzeba więc jej przyznać, że ciąża nie wiele zmieniła w jej wyglądzie zewnętrznym, o czym większość kobiet może tylko pomarzyć. Jaki jest sposób sławy na taką figurę? Miejmy nadzieję, że dowiemy się od niej samej już wkrótce. A jak Wam podoba się seksowny crop top, który ma na sobie Kylie Jenner na poniższym filmiki?

 

https://www.instagram.com/p/Bfy5-_ClXLP/?taken-by=kyliesnapchat

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”t-shirty” color=”czarny”]