Opublikowano

Komin męski stylizacje

komin męski stylizacje

Komin męski stylizacje

Wielu z Panów z pewnością często nie ma pomysłu na komin męski stylizacje? Wbrew pozornym stereotypom nie jest on tylko i wyłącznie przeznaczony dla Pań. Wiadomo, że to w końcu komin damski zasłynął w świecie mody, warto więc, by i mężczyźni uwzględniali go w swoich codziennych stylizacjach. A w ich przypadku świetnie dopasowuje się on niezależnie od tego, czy włożymy płaszcz, czy też kurtkę skórzaną.

Wełniany komin

Jednym z najbardziej popularnych fasonów kominów męskich są modele posiadające grubsze, jednocześnie cieplejsze sploty wykonywane z wełny. I taki też jest nasz poniższy szary komin, który zestawiliśmy z rockową kurtką, trendy jeansami oraz luźnym T-shirtem. Całemu lookowi męskości nadają dodatki takie jak zegarek oraz ciepłe buty na jesień. A jak Wam podoba się nasza propozycja takiego outfitu?

komin męski stylizacje
Komin, jeansy, T-shirt, kurtka, buty oraz zegarek dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki Hawke L Forest

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”botki”]

Komin z kapturem

Coraz częściej Panowie wybierają w swoich codziennych stylizacjach płaszcze, które nie zawsze są wyposażone w ochronę dla głowy, np. podczas deszczu. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są obszerniejsze kominy z kapturem, idealne w chłodne dni. Ponadto świetnie chronią one również męski kark oraz uszy, dostarczając im ciepło i wygodę. Warto więc zaopatrzyć się w ten właśnie model komina.

Szalik komin

Komin szalik jest świetnym uzupełnieniem nie jednego męskiego looku. Warto więc w jesienne lub zimowe dni korzystać z niego z przyjemnością. Poniżej zaprezentowaliśmy nasz pomysł na taki właśnie zestaw, który idealnie sprawdzi się zarówno podczas wypadów ze znajomymi, jak i oficjalnych spotkań z rodziną. A wszystko dzięki koszuli w modną tej jesieni kratę, połączoną ze skórzaną męską ramoneską oraz czarnymi jeansami. Całości świeżości wraz z kolorem nadaje szalik komin i wygodne buty w trendy odcieniu brązu.

komin męski
Komin, kurtka, spodnie, koszula oraz botki dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki mrqqs.tumblr.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”koszule”]