Opublikowano

Kinga Rusin pokazała fanom siwe włosy!

kinga rusin

Kinga Rusin ma siwe pasma włosów

Naturalny wygląd jest ostatnio w modzie. Dlatego też wiele gwiazd pokazuje swoje naturalne piękno na swoich profilach na Instagramie, zaczynając od zdjęć bez makijażu, aż po te z siwymi pasemkami włosów. Tę drugą fotkę po dłuższym braku aktywności na swoim profilu udostępniła Kinga Rusin. Widnieje na nim jej wizerunek z dużym odrostem siwych kosmyków na skroniach. Wbrew pozorom sława prezentuje się na zdjęciu przepięknie, a jej gęste, połyskujące i zadbane włosy nawet bez koloryzacji dodają jej szyku oraz elegancji.

Reakcja fanów na zdjęcie Kingi Rusin

Fani po udostępnieniu przez Kingę Rusin fotki z siwizną zdobiącą skronie byli pod wrażeniem jej odwagi, ale przede wszystkim naturalnego piękna jej włosów. W żadnym przypadku nie uznali ich oni za oznakę starości, a wręcz przeciwnie komentowali je jako cudowne srebrne pasemka, nadające Kindze szyku. Wielu z nich często pytało ją również o to, w jaki sposób dba ona o ich pielęgnację oraz podziwiało za odwagę w upublicznieniu swoich naturalnych odrostów. A czy Waszym zdaniem coraz więcej sław powinno postawić na brak koloryzacji tak jak Kinga Rusin, która zdecydowanie prezentuje się ślicznie?

 

kinga
Źródło: instagram.com: kingarusin

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”kurtki i żakiety”]

Zimowe stylizacje Kingi Rusin

Nie da się nie ukryć, że w swoich zimowych stylizacjach Kinga Rusin kieruje się przede wszystkim wygodą i praktycznością. Na co najlepszym dowodem jest poniższy zestaw prezenterki. Składają się na niego praktyczne buty sportowe w cielistym odcieniu, które zapewniają naszym stopom komfort na każdym kroku. Ponadto znajdziemy w nim również brązowe spodnie oraz czarną bluzkę z długim rękawem. Jeśli chodzi o okrycie wierzchnie, to w przypadku Kingi musi to być obowiązkowo płaszcz z modnym elementem, czyli w tym przypadku długim włosem na kołnierzu, będącym hitem w tym sezonie. Z kolei w kwestii dodatków gwiazda wybrała ciepły i gruby szalik w kratkę oraz praktyczną skórzaną kopertówkę. W takim zestawie z pewnością żadna z nas tej zimy nie zmarznie.

 

rusin
Źródło: instagram.com: kingarusin
Produkty dostępne na stronie zalando.pl

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”kopertówki”]