Kinga Rusin pokazała fanom siwe włosy!

klikmoda.pl  Stylizacje   Stylizacje damskie   Kinga Rusin pokazała fanom siwe włosy!

Kinga Rusin pokazała fanom siwe włosy!

kinga rusin

Kinga Rusin ma siwe pasma włosów

Naturalny wygląd jest ostatnio w modzie. Dlatego też wiele gwiazd pokazuje swoje naturalne piękno na swoich profilach na Instagramie, zaczynając od zdjęć bez makijażu, aż po te z siwymi pasemkami włosów. Tę drugą fotkę po dłuższym braku aktywności na swoim profilu udostępniła Kinga Rusin. Widnieje na nim jej wizerunek z dużym odrostem siwych kosmyków na skroniach. Wbrew pozorom sława prezentuje się na zdjęciu przepięknie, a jej gęste, połyskujące i zadbane włosy nawet bez koloryzacji dodają jej szyku oraz elegancji.

Reakcja fanów na zdjęcie Kingi Rusin

Fani po udostępnieniu przez Kingę Rusin fotki z siwizną zdobiącą skronie byli pod wrażeniem jej odwagi, ale przede wszystkim naturalnego piękna jej włosów. W żadnym przypadku nie uznali ich oni za oznakę starości, a wręcz przeciwnie komentowali je jako cudowne srebrne pasemka, nadające Kindze szyku. Wielu z nich często pytało ją również o to, w jaki sposób dba ona o ich pielęgnację oraz podziwiało za odwagę w upublicznieniu swoich naturalnych odrostów. A czy Waszym zdaniem coraz więcej sław powinno postawić na brak koloryzacji tak jak Kinga Rusin, która zdecydowanie prezentuje się ślicznie?

 

kinga

Źródło: instagram.com: kingarusin

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”kurtki i żakiety”]

Zimowe stylizacje Kingi Rusin

Nie da się nie ukryć, że w swoich zimowych stylizacjach Kinga Rusin kieruje się przede wszystkim wygodą i praktycznością. Na co najlepszym dowodem jest poniższy zestaw prezenterki. Składają się na niego praktyczne buty sportowe w cielistym odcieniu, które zapewniają naszym stopom komfort na każdym kroku. Ponadto znajdziemy w nim również brązowe spodnie oraz czarną bluzkę z długim rękawem. Jeśli chodzi o okrycie wierzchnie, to w przypadku Kingi musi to być obowiązkowo płaszcz z modnym elementem, czyli w tym przypadku długim włosem na kołnierzu, będącym hitem w tym sezonie. Z kolei w kwestii dodatków gwiazda wybrała ciepły i gruby szalik w kratkę oraz praktyczną skórzaną kopertówkę. W takim zestawie z pewnością żadna z nas tej zimy nie zmarznie.

 

rusin

Źródło: instagram.com: kingarusin
Produkty dostępne na stronie zalando.pl

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”kopertówki”]

Brak komentarzy
Dodaj komentarz: