Opublikowano

Kim jest nowa dziewczyna Brada Pitta? Neri Oxman jest bardzo tajemnicza!

Jeszcze nie przebrzmiały wszystkie plotki po rozstaniu z Angeliną Jolie, a Brad Pitt ma nową dziewczynę. Trzeba przyznać, że nie na długo zagościł w gronie singli. Kim jest wybranka jednego z najseksowniejszych facetów na świecie? ToNeri Oxman – piękna i niesamowicie inteligentna wykładowczyni. I choć para nie potwierdza oficjalnie swojego związku, media na całym świecie spekulują, że coś jest na rzeczy.

Kim jest Neri Oxman?

Urodziła się i wychowała w Izraelu. Zdobyła tam wykształcenie i… odbyła służbę wojskową. Na studia wyjechała do Londynu, a następnie do Nowego Jorku. Obecnie jest 42-letnią rozwódką. I choć poprzednie małżeństwo ze zdobywcą nagrody Grammy Oswaldo Golijovem rozpadło się, jej były mąż mówi o Neri wyłącznie w superlatywach. Ceni zarówno jej urodę, jak i niesamowitą osobowość.

Neri Oxman to także znana wykładowczyni jednej z prestiżowych uczelni technicznych Massachusetts Institute of Technology. Zdobyła też mnóstwo nagród w dziedzinie designu i architektury, a jej największą pasją i tematem badań są relacje między środowiskiem naturalnym, budowanym i biologicznym.

Nowa dziewczyna Brada Pitta?

Skoro para nie potwierdza, że jest razem, nie możemy mieć oczywiście takiej pewności. Jednak według plotek powtarzanych przez plotkarskie serwisy Brad Pitt ma klucz do apartamentu Neri i bywa widywany podczas wychodzenia z niego o różnych porach dnia i nocy. Para spędza też ze sobą sporo czasu – Brad pojawiał się nawet na konferencji, na której Neri była jednym z prelegentów. Czy to faktycznie coś znaczy, a plotki okażą się prawdziwe? Tego zapewne dowiemy się wkrótce.

[Zdjęcie główne: kolaż instagram – nerioxman, bradpittoficial]