Opublikowano

Kamil Stoch to świetny sportowiec! A kim jest jego żona?

ewa stoch

Kamil Stoch na Gali Mistrzów Sportu z żoną

Kamil Stoch dzięki swojemu talentowi zapisał się na kartach historii skoków narciarskich. Udało mu się jako drugiemu skoczkowi po Svenie Hannawaldzie, zwyciężyć w każdym z konkursów Turniejów Czterech Skoczni. To właśnie to legendarne osiągnięcie sprawiło, że został on uznany za Najlepszego Sportowca Roku 2017 w plebiscycie ,,Przeglądu Sportowego”. Swoje zwycięstwo świętował on z żoną Ewą Bilan-Stoch, która do tej pory nie była aż tak znana mediom. Warto więc przyjrzeć się jej postaci oraz temu, jak poznało się małżeństwo.

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”botki”]

Kim jest Ewa Bilan-Stoch?

Ewa Bilan-Stoch tak samo, jak jej mąż chodziła do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, gdzie trenowała judo. Jednakże w tamtym czasie para jeszcze się nie znała. Później Ewa skończyła pedagogikę, a obecnie jest artystką fotografem i absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych. Ponadto małżonka Kamila zawsze lubiła aktywnie zawodowo spędzać czas, dlatego też swego czasu była jego managerką, odpowiadającą za wiele kontraktów reklamowych. Razem z mężem Ewa założyła również klub “KS Eve-nement Zakopane”, szkolący młodych adeptów skoków narciarskich. Natomiast w tym roku zadebiutuje ona w nowej roli, czyli osoby relacjonującej igrzyska olimpijskie w Pjongczangu.

Jak Kamil poznał Ewę?

Małżonkowie poznali się w 2006 roku na turnieju w Planicy, gdzie Ewa pracowała jako fotograf. Już wtedy, dzięki swojemu uśmiechowi Kamil skradł jej serce. Cztery lata później para wzięła ślub. Są oni bardzo dobranym małżeństwem, ponieważ jak to mówi Kamil, jego udane życie małżeńskie przekłada się na sukcesy zawodowe. Nie da się zresztą nie zauważyć ich szczęścia, gdyż oboje uwielbiają udostępniać wspólne zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych.

 

ewa
Źródło: instagram.com: ewabilanstoch

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”kurtki i żakiety”]

Zimowe stylizacje Ewy Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch w swoich stylizacjach uwielbia stawiać na praktyczność i wygodę. Na co najlepszym dowodem jest poniższy zimowy outfit. Znajdziemy w nim modne jasne jeansy oraz hit sezonu, jakim jest oliwkowa bomberka. Z kolei jako dodatki w stylizacji nie mogło zabraknąć chroniącej przed zimnem czapki i chustki w pogodnych kolorach, uniwersalnych i ciepłych botek, a także okularów przeciwsłonecznych. Taki look na zimę z pewnością często wybiera nie jedna z nas.

 

stoch
Źródło: instagram.com: ewabilanstoch
Produkty dostępne na stronie zalando.pl

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”jeansy”]