Opublikowano

Jennifer Lopez wrzuciła na Instagram zdjęcie. Internauci zachwyceni makijażem, a my zwróciliśmy uwagę na stylizację!

jennifer lopez instagram

Jennifer Lopez Instagram

Jennifer Lopez to 47-letnia amerykańska aktorka, piosenkarka popowa, tancerka, projektantka mody oraz biznesmenka. Jej sceniczny pseudonim to J.Lo, który z pewnością poznał już cały świat. Jeśli więc chodzi o filmy z Jennifer Lopez to zasłynęła ona dzięki tytułom takim jak ,,Pokojówka na Manhattanie”, ,,Zatańcz ze mną” czy też ,,Plan B”. W przypadku tej gwiazdy jej wszechstronność, a także rozliczne talenty pokochał cały świat. Już od jakiegoś czasu Jennifer chwali się nimi na swoim profilu na Intagramie, gdzie zachwyca fanów różnorodnością swoich stylizacji i makijaży, przeplatanych aktywnościami zawodowymi.

Wyjątkowe makijaże gwiazdy

Fani J.Lo uwielbiają czerpać inspiracje z jej zabawy kolorowymi makijażami na każdą okazję. A wszystko to za sprawą publikowanych przez aktorkę zdjęć na Instagramie, na których często możemy zobaczyć ją w zarówno klasycznych, jak i wyjątkowych make up-ach. Poniżej zaprezentowaliśmy dwa z nich. Pierwszy jest to modny perfekcyjnie rozświetlający cerę sławy makijaż, przygotowany specjalnie do występu na scenie, na co również wskazuje burza pokręconych oraz natapirowanych włosów. Z kolei druga propozycja, świetnie sprawdzi się na co dzień lub na wieczorowe wyjście. Wszystko jednak za sprawą sztucznych rzęs, nadających spojrzeniu Jennifer kobiecości i blasku. Jedno jest pewne, iż to właśnie takie fotki najbardziej przyciągają uwagę obserwatorów gwiazdy oraz z nich czerpią oni największą inspirację.

 

jennifer lopez instagram
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki jlo

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”sukienki”]

Oryginalne i kolorowe stylizacje

Na Instagramowym profilu Jennifer Lopez często pojawia się mnóstwo stylizacji scenicznych, które dla jej fanów nie są praktycznym pomysłem na zastosowanie ich w codziennym życiu. To właśnie sprawia, że jeżeli chodzi o inspirowanie się artystką, jej fani częściej wykorzystują w swoim życiu jej pomysły na makijaż. Nam jednak wbrew pozorom udało się znaleźć wiele outfitów gwiazdy, które z chęcią każda z nas założyłaby na co dzień. Wystarczy jedynie spojrzeć na poniższe propozycje. Pierwsza z nich idealnie sprawdzi się na wiosnę lub lato, zarówno do pracy, na spacer, jak również na spotkanie ze znajomymi. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, gdyż tak przepiękny radony oraz kolorowy zestaw z chęcią włożyłaby nie jedna z nas. Kolejny look jest zdecydowanie dobrym wyborem na imprezę, ponieważ pomimo odważnej różowej sukience, dzięki czarnym akcesoriom prezentuje się wyśmienicie. A jak Wam podobają się stylizacje Jennifer Lopez?

 

jennifer lopez instagram
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki jlo

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”sukienki” color=”różowy”]