Opublikowano

Jeansy i marynarka

jeansy i marynarka czarne

Jeansy i marynarka damska – wypróbuj to!

Miewasz takie dni, kiedy zupełnie nie wiesz, co założyć, a twoje stylizacje wydają ci się być monotonne? Chyba każda z nas tak czasem ma… Na szczęście jest na to sposób! Czy wiesz, że marynarka potrafi zmienić stylizacje w kilka chwil? Wystarczy, że wpleciesz ją do swojego zestawienia z jeansami, a w parę sekund nabierze ona zupełnie innego charakteru. Jeansy i marynarka to uniwersalne połączenie, które możesz wykorzystać na wiele okazji. Właśnie dlatego dziś stworzyłam dwie stylizacje, które pokażą ci jak świetnie to zestawienie może wyglądać. Która wersja jest lepsza?

Czarne jeansy i marynarka

 

Jeśli masz czarne jeansy, to sprawdzą się one doskonale w zestawieniu z marynarką. Poniższa stylizacja to udowadnia! Czarne jeansy zostały tutaj połączone z koszulą oraz szarym żakietem. Połączenie w stylu jeansy, koszula, marynarka możesz nieco ożywić za pomocą kolorowych dodatków, na przykład różowych szpilek. Do tego wystarczy już dodać elegancką torebkę oraz biżuterię. Gotowe!

jeansy i marynarka czarne 2
Powyższe ubrania znajdziesz na Zalando.pl / Zdjęcie udostępnione na Pinterest dzięki Rachel Joyce

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”so921k00f-c11;ev821e06u-a11;tp721n07d-q11″]

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”of211b00v-j12;rm651h04i-q11;ej351l00b-f11″]

Czerwona marynarka i jeansy

A może wolisz bardziej wyraziste stylizacje? Jeśli tak, to co powiesz na czerwoną marynarkę zestawioną z jeansami? Do tego zestawienia warto wybrać jeansy damskie rurki w jasnym kolorze, ale tutaj świetnie też sprawdzą się czarne lub szare jeansy. Oprócz tego możesz też założyć beżowe sandały oraz beżową torebkę. Pod żakiet załóż białą lub czarną bluzkę. Dodaj również złotą biżuterię.

jeansy i czerwona marynarka
Powyższe ubrania znajdziesz na Zalando.pl / Zdjęcie udostępnione na Pinterest dzięki Ana Cristina

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”c1e21j000-g11;jc421d00g-a11;mx921n025-k11″]

[koc_offers meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”a0111l039-b11;zi151ha3y-b11;k1151l00n-f11″]

I jak? Podoba ci się zestawienie w stylu jeansy i marynarka? Pamiętaj, że jeansy i marynarka mogą służyć ci zarówno na co dzień, jak i na bardziej oficjalne wyjścia. Spróbuj koniecznie!

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”15″ category=”kobiety” tag=”żakiety”]

[koc_offers brand=”” posts_per_page=”15″ category=”kobiety” tag=”jeansy”]