Opublikowano

Jakie okulary przeciwsłoneczne uwielbia Angelina Jolie?

okulary przeciwsłoneczne

Przyłapana w sklepie

Często mówi się, że gwiazdy są wśród nas tylko trochę bardziej zakamuflowane. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów, jest wizyta Angeliny Jolie w jednym z amerykańskich marketów. To właśnie tam w stylizacji niczym z filmu detektywistycznego pojawiła się jedna z najsławniejszych aktorek na całym świecie. Miała ona na sobie czarny długi płaszcz, spodnie oraz okulary przeciwsłoneczne, który miały za zadanie ukryć jej wizerunek przed fanami sławy. Jednakże pomimo tak dobrego kamuflażu jedna z osób kupująca w supermarkecie nie dała się nabrać i zrobiła Angelinie kilka zdjęć z ukrycia. Jedno jest pewne, że warto czasem dobrze porozglądać się podczas na przykład zakupów, bo nigdy nie wiemy, kiedy natrafimy na znaną osobę.

 

okulary przeciwsłoneczne
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki angelinajolie

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”płaszcze” color=”czarny”]

Okulary przeciwsłoneczne damskie w stylu Angeliny Jolie

Głównym elementem kamuflażu przed paparazzi Angeliny Jolie były czarne okulary przeciwsłoneczne Ray Ban. Dzięki swoim dużym szkiełkom doskonale ukryły one oczy gwiazdy. Warto jednak pamiętać, że aktorka nie tylko w takich sytuacjach uwielbia je nosić. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia, gdzie służą one Jolie za doskonały dodatek do stylizacji na codzienne wyjście na przykład na spotkanie z przyjaciółmi. Często więc możemy zobaczyć ja w takim wydaniu. To właśnie to mogło spowodować, że marketowy kamuflaż aktorki nie zadziałał na każdego.

 

okulary przeciwsłoneczne
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki angelinajolie

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”płaszcze”]

Modne okulary przeciwsłoneczne korekcyjne

Zarówno Angelina Jolie, jak i jej ukochany Brad Pitt uwielbiają wybierać modne akcesoria do swoich stylizacji. Często są nimi właśnie okulary korekcyjne przeciwsłoneczne męskie oraz damskie, które nie dość, że chronią ich oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, to jeszcze pozwalają im lepiej widzieć na przykład podczas prowadzenia samochodu. Para lubi w szczególności modele takie jak pilotki w wersji z lustrzanymi bądź kolorowymi szkiełkami, idealnie uzupełniającymi ich wszystkie outfity. Zresztą trzeba również przyznać, iż obydwoje doskonale się w nich prezentują. A jak Wam podobają się sławy w okularach przeciwsłonecznych?

 

okulary przeciwsłoneczne
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki angelinajolie

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”okulary przeciwsłoneczne”]