Opublikowano

Jaki pierścionek zaręczynowy dostała Joanna Krupa?

jaki pierścionek zaręczynowy

Nowy pierścionek zaręczynowy białe złoto wart o wiele mniej niż poprzedni

Jeszcze niespełna 5 lat temu wszyscy zastanawiali się jaki pierścionek zaręczynowy dostanie Joanna Krupa od swojego partnera Romaina Zago. Z pewnością było na co czekać, ponieważ to czy będzie to pierścionek zaręczynowy z diamentem, brylantem, lub szafirem wzbudzało nie lada ciekawość fanów sławy. Jednakże, kiedy już pojawił się on na jej palcu, wcale nie jego wygląd, lecz cena przykuły uwagę mediów. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż jego wartość była szacowana na 4,5 miliona złotych. Trzeba przyznać, że nie każda z nas chciałby nosić na co dzień tak drogocenny klejnot, dlatego też Krupa Joanna ubezpieczyła prezent na wypadek kradzieży. Ten złoty pierścionek zaręczynowy nie przyniósł jednak parze szczęścia, gdyż ich małżeństwo trwało 4 lata i skończyło się w lipcu 2017 roku.

 

jaki pierścionek zaręczynowy
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannakrupa

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”pierścionki” color=”srebrny”]

Jaki pierścionek zaręczynowy dostała Joanna Krupa?

Po rozwodzie modelka bardzo przeżyła związek z Romainem Zago. Jednak już w październiku ubiegłego roku Krupa zaprezentowała światu nowego partnera, którym jest Douglas Nunes. To teksański producent, pracujący w firmie 4five1 (451 Media Group), którą założyli Michael Bay, Anthony Gentile, John Gentile oraz właśnie Nunes. Jak podają media para już po trzech miesiącach związku się zaręczyła. Warto jednak dodać, że pierścionek Joanna miała wybrać sobie sama. Kiedy więc tylko znalazła trochę wolnego czasu podczas pobytu w Polsce modelka odwiedziła wiele sklepów, gdzie wspólnie z narzeczonym nabyli pierścionek zaręczynowy wart około 2 miliony złotych. Jego cena zaskoczyła cały świat, a 38-letnia Joanna Krupa pochwaliła się błyskotką na swoim profilu na Instagramie. Jednakże wbrew pozorom póki co nie oficjalnie nie potwierdziła ona swoich zaręczyn z nowym ukochanym.

Na której ręce pierścionek zaręczynowy?

Jak głos tradycja pierścionek zaręczynowy nosi się na palcu serdecznym u prawej ręki. To umiejscowienie nie jest jednak bez znaczenia, gdyż tą właśnie dłoń kładziemy na sercu przy najważniejszych wyznaniach oraz podajemy małżonkowi, składając przysięgę małżeńską.

 

jaki pierścionek zaręczynowy
Stylizacja udostępniona na Instagramie dzięki joannakrupa

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”pierścionki”]