Opublikowano

Jaki krawat dobrać?

jaki krawat czarny

Granatowy garnitur jaki krawat?

Wielu mężczyzn często zastanawia się, jaki krawat będzie idealnie pasował do ich koszuli, garnituru oraz charakteru spotkania? Nie jest to jednak, wbrew pozorom aż tak duży problem. W przypadku spotkań biznesowych z pewnością idealnie sprawdzi się granatowy garnitur zestawiany z odważnym czerwonym krawatem. Dla tych z Panów, którzy jednak wolą bardziej stonowane odcienie polecamy ich szare lub czarne modele, dodające stylizacjom szyku i klasy.

Szary garnitur jaki krawat?

Szare garnitury to jedne z najbardziej lubianych przez Panów modeli na przykład na wesela, czy uroczystości rodzinne. Warto więc, by umiejętnie zestawiać do nich kolory krawatów. Mowa tu oczywiście o jaśniejszych odcieniach od całego zestawu lub delikatnie ciemniejszych modelach, łączonych z białymi koszulami.

Czarny garnitur jaki krawat?

Zastanawiasz się, jaki krawat do białej koszuli i czarnego garnituru wybrać? Jedno jest pewne, że w przypadku takiej kompozycji świetnie wyglądają krawaty we wszystkich kolorach tęczy. Oznacza to, iż to, jaki model wybierzemy, zależy tylko i wyłącznie od nas.

jaki krawat czarny
Marynarka, spodnie, koszula, krawat, pasek oraz buty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki DaWanda Polska

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”akcesoria” color=”czarny”]

Granatowa koszula jaki krawat?

Poszukując krawata do granatowej koszuli, warto stawiać na modele o jednolitej fakturze. Jeśli natomiast chodzi o jego kolorystykę, powinna ona być zdecydowanie ciemniejsza lub odrobinę jaśniejsza od koszuli. Kiedy zaś decydujemy się na granatową koszulę w wyrazistą kratę lub paski dobrym rozwiązaniem jest dobranie odcieniu krawatu do pozostałych barw danego wzoru.

Niebieska koszula jaki krawat?

Dopasowując krawat do błękitnej koszuli, najlepszą opcją jest postawienie na jego ciemniejsze kolory. Dobrym rozwiązaniem są również jego wersje z przeróżnymi fakturami i wzorami, dodające męskim lookom szyku i polotu. Poniżej prezentujemy zestawienie granatowego krawata z niebieską koszulą, które wygląda niesamowicie. A co Wy sądzicie o takim połączeniu?

jaki krawat
Marynarka, spodnie, koszula, krawat, torba oraz buty dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki ZeusFactor

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mezczyzni” tag=”akcesoria” color=”niebieski”]