Opublikowano

Jak się ubrać do teatru?

Jak się ubrać do teatru

Jak się ubrać do teatru?

Wiele z nas często staje przed dylematem: jak się ubrać do teatru? Jedno jest pewne, nie może, to być byle jaka stylizacja. Oto kilka naszych propozycji, które z pewnością podpowiedzą co ubrać do teatru, by olśnić całą salę gości.

Stylizacje do teatru z sukienkami

Jedną z najbardziej klasycznych i eleganckich stylizacji do teatru są sukienki. Warto jedna nie przesadzić z ich zbytnio wyszukanymi fasonami oraz kolorystycznymi miksami. W tym przypadku warto postawić na jedno- maksymalnie trzybarwne modele. Jeśli jednak nie mamy czasu, a i nie chcemy wydawać na naszą sukienkę zbyt wielu pieniędzy doskonałym rozwiązaniem jest must have, który każda z nas posiada w swojej szafie, czyli tak zwana ,,mała czarna”. Kiedy z kolei chcemy postawić na bardziej nietuzinkowe rozwiązanie, świetnym pomysłem może być karmazynowy model, taki jak w outficie poniżej.

Jak się ubrać do teatru
Sukienka, szpilki, naszyjnik, kolczyki oraz kopertówka dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki luulla.com

[koc_offers posts_per_page=”6″ tag=”szpilki”]

Eleganckie kombinezony

Kombinezony to uosobienie stylu i szyku. Nic więc dziwnego, że coraz częściej są one wybierane przez kobiety jako główne elementy wyjściowych looków. Ponadto są one również bezpiecznym odpowiednikiem spódnic czy sukienek, pozwalającym nam na swobodę ruchów na każdym kroku. Warto więc od czasu do czasu wzbogacić naszą garderobę o ich kilka nowych modeli.

Jak ubrać się do teatru – spódnice

Niezwykle elegancką, ale jednocześnie delikatną częścią kobiecej garderoby są spódnice. Czemu więc nie zakładać by ich na wyjścia do teatru. Warto dodać, że jej jasna wersja zestawiona z białą koszulą z pewnością sprawdzą się doskonale. Co widzimy na poniższym outficie. Poza nimi znajdziemy w nim subtelne cieliste szpilki z modnymi szpiczastymi noskami, złotą bransoletkę oraz ożywiającą cały look żółtą torebkę na ramię. Możemy być więc pewne, iż taka właśnie stylizacja świetnie sprawdzi się podczas wizyty w teatrze.

Jak ubrać się do teatru spódnice
Spódnica, koszula, szpilki, okulary przeciwsłoneczne, bransoletka oraz kopertówka dostępne w serwisie zalando.pl. Stylizacja udostępniona na Pinterest dzięki hanife yorulmaz

[koc_offers posts_per_page=”6″ tag=”torby” color=”zolty”]